yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK 1.17.1 den .1.18.1 güncelliyemiyorum

'Destek Talepleri' forumunda kanber75 tarafından 1 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. kanber75

kanber75 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ets2 1.17.1 + iskandinavya sürümü var ayriyetten dlc ler var hepsi bütün olarak 1.18.1 update indirdim ama kuramıyorum bir türlü
    steam hatası veriyor kuracağım zaman yardımcı olurmusunuz

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,613
    Ödül Puanları:
    113
    Hata resmi atar mısınız ve 1.17 sürümünü nereden indirdiniz? Kontrol ettiğimde 1.18.1 Güncelleme indirmiş olarak gözükmüyorsunuz, en son ''Euro Truck Simulator 2 1.18.1 + İskandinavya DLC FULL İndir'' konusundan indirme yapmışsınız. O indirdiğiniz full oyundur güncelleme değil.

3. kanber75

kanber75 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sürümü euro truck ın kendi sitesinden indirdim
    1.17 den 1.18 sürümü 
    hata olarakda  steam version of the game is not supported by this update! steam will automatically update the game unless automatic updates are disable

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,613
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba iskandinavya dlc sinin güncel sürümü vardır yani direk olarak 1.18.1 güncellemesini kullanamazsınız ilk önce oyunu tamamen kaldırın ardından dlc siz şekilde 1.17 sürümünü tekrar kurun onu 1.18.1 sürümüne güncelleyin ardından güncel iskandinavya dlc sini kurup crack yapıp oyunu oynayın.

5. kanber75

kanber75 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki sitedeki 1.18.1 sürümü ile iskandinavya birlikte olanı indiriyorumda oyun+iskandinavya değilmi o

6. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,613
    Ödül Puanları:
    113
    Ne link verdiysek indirin lütfen detayları yazdık konuyu okuyun.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş