yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK 1.18.1 DLC'leri Lazım

'Destek Talepleri' forumunda GoodFall tarafından 29 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. GoodFall

GoodFall Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Bu siteden 1.18.1 + Scandinavia + Going East indirdim. Süper bi Mercedes aldım ve adminin (İMPaRaToR) imzasındaki gibi boyamak istiyorum  :D 

High Power Cargo Pack falan da oyuna ayrı hava katan bi DLC mesela.

Tüm DLC'lerin ayrı ayrı ve bir arada (Scandinavia ve Going East hariç) indirilebilirlerini paylaşsanız çok iyi olur. Çok rağbet görür.

Şimdiden teşekkürler  :)

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,564
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ben prensiben herzaman orjinal oyun kullanıyorum bahsettiğiniz dlc leri çok makul bir fiyata çıkar çıkmaz alıyorum eğer sizde oynamak isterseniz orjinal oyun alma fikrini düşünebilirisiniz. O dlc lerin el değmemiş crackli versiyonu malesef yok.

3. SwornToJustice

SwornToJustice Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    O dlcleri size satın alıp veriyorlar neden siz istediniz diye para verip size versinler? Kusura bakmayın ama biraz paranıza kıyabilirsiniz o paintjob dlc en çok 5 tldir.Yanlış anlaşılma olmasın şimdiden söyleyeyim.

4. GoodFall

GoodFall Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten orjinalini alma fikrim var da şu aralar biraz sıkışığım. Fakat tüm DLC'leri de aldığınız zaman 119 TL ediyor. Bu parayı birden vermek te koyuyor. Sizin gibi çıktığı anda alsam makul fiyata damlaya damlaya göl olur hesabı birikir.

1, 2 tane DLC'den bahsetmiyorum 26 DLC'den bahsediyorum, oyunla birlikte 119 TL ediyor. Sadece boya için desem bile oyun orjinal olmadığı için DLC de alamıyorum. Yoksa 5 TL koymaz.

5. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,564
    Ödül Puanları:
    113
    Evet biz yavaş yavaş hepsini aldık ancak onca dlc için  119 lirada fazla sayılmaz. Zaten indirime girer bence yakında...

6. GoodFall

GoodFall Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    İnşaallah girer indirime. O zaman alırım hemen.

EDİT: Euro Truck Simulator 2  DELUXE BUNDLE aldım.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş