yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK 1.20.1 ve kırmızı direksiyon

'Destek Talepleri' forumunda Hamza Delibaş tarafından 11 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. Hamza Delibaş

Hamza Delibaş [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar hepinize öncelikle merhabalar....

1.20.1 güncellemesi yaptıktan sonra benim aracıma dışardan bakınca direksiyonu kırmızı görünüyor fakat interioru normal.. Belki daha da ilginç olanı oyundaki istisnasız tüm ai araçların direksiyonları da kırmızı görünüyor.. Karşılaşılan bu problemin sebebi veya sebepleri sizce neler olabilir? Eski sürümlerle sorunsuz çalışan modlar 1.20.1 güncellemesiyle soruna mı neden oldu bilemiyorum, ayrıca sebep olan mod hangisiyse onu da tespit edemiyorum (tabi modlardan şüphelenmem sadece benim fikrim başka sebebi varsa onu bilemiyorum)

İlginize şimdiden teşekkürler, selamlar, saygılar.....

2. bahadıR10

bahadıR10 Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    scania stax araç modunu 1.19da indirmiştim ve düzgün çalışıyordu. 1.20 ye yükseltince oyunu aracın interior ve direksiyonu dediğin gibi kırmızı olmuştu. o modu kaldırıp hallettim. ama bende sadece scania stax ların direksiyon ve interioru kırmızıydı. yine de bir bak istersen

3. Hamza Delibaş

Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    bahsettiğin modu kullanmıyorum bir de tuhaf olanı tüm ai lerde kırmızı direksiyon olması hangi modun buna sebep olduğunu bulabilmek için deneme yanılma yapmak lazım galiba

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,592
    Ödül Puanları:
    113
    Hamza bence Euro Truck Simulator 2 dosyasının yedeğini alarak beşgelerden tamamen sil o şekilde bak bakalım araçların direksiyonu hala kırmızımı?

5. Hamza Delibaş

Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    evet hala kırmızı

6. -KaRTaL-

-KaRTaL- Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim Modların Tamamını Sileceksin Başka Çaren Yok.Varsa Modifiye Modlarını Sil Önce Daha Sonra Kontrol Et Düzelmemişse Mecburen Tamamını Sileceksin.Son 4 Sürümde Kullandığım Bir Modifiye Modum Vardı 700 Mb.1.20 de Senınde Bahsettiğin Hatalar Grafiksel Bozukluklar Meydana Getirdi Mecburen Sildim.Yani Tek Çözüm Üzülerek Söylemek İsterimki Modları Silmek...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş