yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK 3 tuş bi görev görüyor

'Destek Talepleri' forumunda arasyakar tarafından 23 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. arasyakar

arasyakar Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Abilerim kardeşlerim herkeze meraba ben ets2 de snopy v20 kullanıyorum driverini kurdum bilgisayarda oyuna girip tuşları atadığım zaman 3 tuş bi görevi görüyor ne yapmam gerek bana yardım edermisniz

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,716
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar, sorununuzu tam olarak anlayamadım, Euro Truck Simulator 2 Tuşlar ve Düğmeler sekmesindeki atamaları sorunsuz şekilde gerçekleştirdiğinize emin misiniz? Oyun sürümünüz ve işletim sisteminiz nedir? Biz logitech dışında hiçbir markayı tavsiye etmemekteyiz.

#2 İMPaRaToR, 23 Eylül 2016
    Son düzenleme: 23 Eylül 2016
    arasyakar bunu beğendi.
  3. Samet Ç.

Samet Ç. Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    65
    Ödül Puanları:
    28
    Bendede tam tersi :D 1 Tuş 3 görev görüyor Snopy V19 El freni felan kullanamıyom :d

arasyakar bunu beğendi.
  4. zerann

zerann Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar. Ucuza kaçan direksiyon setlerinde ciddi bir software desteği olmadığı için bu tarz sorunlarla karşılaşmanız normaldir. Elinizde olan tuşları tek tek deneyip önemli olanları seçerseniz direksiyonunuzdan olabilecek olan en üst düzey verimi elde etmiş olursunuz. Mutlu akşamlar :)

arasyakar bunu beğendi.
  5. arasyakar

arasyakar Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    :D o daha beter :D

Samet Ç. bunu beğendi.
  6. arasyakar

arasyakar Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Ets 1. 25 kullanıyom oyunun son sürümü windows 7 ultimate kullanıyorum misal olarak gaza bastım da gaz pedalı sag kulakcık ve joy4 tusunaynı gaz gorevini goruyor

zerann bunu beğendi.
  7. zerann

zerann Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Tamamen direksiyon setinin azizliği. :) Ben de kullandım bir ara onlardan. Çoğunda benzer sorunlar var maalesef.

arasyakar bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş