yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

SOHBET Bir İsteğiniz Var Mı?

'Sohbet Bölümü' forumunda {_KeReM_} tarafından 23 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. {_KeReM_}

{_KeReM_} [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba abilerim kardeşlerim. Bugün bir karar verdim ve artık isteğe göre dorse skini yapmaya başlayacağım. Sizler bu konu altına istediğiniz firma, isim vb. şeyleri yazın ben de elimden geldiğince editlemeye çalışayım ve sizlerle paylaşayım. Dorse üzerinde olmasını istediğiniz görselleri bana özel mesaj yoluyla ulaştırabilirsiniz. Ama dediğim gibi istekleri bu konu altına yapılacak yorumlar ile kabul ediyorum, sadece resimleri özel mesaj yoluyla ulaştırırsanız sevinirim. Şimdiden ilginiz için teşekkür eder, istekleri sabırsızlıkla beklediğimi belirtmek isterim. 

:sm.net:

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,710
    Ödül Puanları:
    113
    Bana özel mesaj geliyor sürekli abi şu skini yapar mısın tarzında. Arkadaşlar buradan Kerem'e ne istiyorsanız yazın yapmaya çalışsın. Hatta ilk isteği ben yapayım Horoz Lojistik mesela. 

3. {_KeReM_}

{_KeReM_} [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Tabii ki abi yarın sabah ilk iş Horoz Lojistik Skini yapıp sizlerle paylaşayım...

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,710
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkürler bekliyoruz Kerem.

5. omer66

omer66 Deneyimsiz Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi günler sizden bişey istiye bilirmiyim bana turuncu daf xf ota boy kupa ön camın altına BİR UMUTTUR YAŞAMAK YAZARMISINIZ lütfen bide arkaya sırtına vermadıler yaparsanız çok sevinirim yapmasanızda mesaj atarmısınız lütfen vermadıler aynı yazıldığı gibi yaparsanız minnetar kalırım. .

#5 omer66, 27 Ağustos 2015
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Nisan 2016
  6. Tugay06

Tugay06 Deneyimsiz Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben ets 2 scandınavıa 1.18 sürümü kurdum fakat key istiyo onu nasıl halledebilirim??

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş