yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

TRUCKERSMP DESTEK Çalışmayı Durdurdu Hatası

'Destek Talepleri' forumunda TırcıBurki tarafından 24 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. TırcıBurki

TırcıBurki Yeni Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar ets2mp acılırken calısmayı durdurdu diyor programı kapat yada cevrimici cözüm ara diyor Allah rızası için yardım edin özelliklerden win7 yaptım olmadı uyumluluk sorunu gider dedim olmadı ne olacak benim parama ?? Yardım edin Allah rızası icin oyun orjinal steamden aldım truckersmp den yükledim oyunu yardım edin.

#1 TırcıBurki, 24 Ağustos 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Ağustos 2016
  2. Samet Ç.

Samet Ç. Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    65
    Ödül Puanları:
    28
    Belgelerimdeki euro truck simulator 2 yi full sil öyle dene YEDEKLEMEYİ UNUTMA

3. tarkanalim

tarkanalim Yeni Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ilk önce euro truck simulator 2 nin modunu temizlemeyi dene yine olmadı oynu sil yeniden yükle

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,667
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, işletim sisteminiz, ve kaç bit olduğu hakkında bilgi verirseniz yardımcı olabiliriz.

pATroNN bunu beğendi.
  5. ismail53

ismail53 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    32
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar, TırcıBurki,

İlk olarak bu sorun genelde mod kullanan kişilerde, görülür fakat bu sorunu çözmek için bir yol bulunmaktadır.. Bu sorunu çözüme kavuşturmak istiyorsanız eğer lütfen aşağıda tarafımca sizlere sunduğum adımları deneyin.

1-) Steam'da Oyun Ön Belleği Bütünlüğünü Doğrulayın Bunun için : Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön Bütünlüğünü Doğrula seçeneğine basıp " KAP<AT " diyerek kapatın. Kod vs girmenize gerek yoktur,
    Bu işlem size ne sağlar? : Oyunu silmeden eksik veya hatalı dosyalarınızı tekrardan indirir.
    2-) Belgelerim I Euro Truck Simulator 2 Dosyasını yedek alıp silin.
    3-) Microsoft Service Pack 1 yükleyin
    4-) Bilgisayarı yeniden başlatıp oyuna tekrardan giriş yapın.
    5-) Eğer sorun halen devam ediyorsa, bana steam'dan ulaşın
    http://steamcommunity.com/id/ismail55tr/

#5 ismail53, 26 Ağustos 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ağustos 2016
    pATroNN bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş