yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ATS DESTEK cannot import extractfilename hatası alıyorum

'Destek Talepleri' forumunda zatısahan tarafından 30 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. zatısahan

zatısahan Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaşlar az önce ats yi indirdim ama setup a tıkladığımda cannot import extractfilename hatası alıyorum yardımcı olursanız sevinirim

2. TheDarkAlp

TheDarkAlp Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim bende aldım o hatayı galiba torrente bi sıkıntı var.

3. zatısahan

zatısahan Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ets 2 yi de indirdim ondada aynı hatayı aldım bizden başka bu hatayı alan yok mu

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,683
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bu hatayı almanıza sebep olabilecek iki neden bulunmakta. Korsan işletim sistemi yada güncel olmayan bir Windows sürümü kullanımı. İşletim sisteminizi güncellemeli yada orjinal kullanmalısınız. Eğer korsan Windows'u KMS gibi programlar yardımı ile aktifleştirmiş iseniz bunları tamamen bilgisayarınızdan kaldırmanızı tavsiye ederim.

5. TURGAY_MERVE

TURGAY_MERVE Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    sa. kardeşim bütün tır markalarının acık oldugu save game varmı acaba volvo veya diğer galeri nasıl aça biliriz yardımcı olurmusunuz ...

6. flcihan

flcihan Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar yeni konu açmak yersiz olur diye düşündüm ama bir sorum var san simon a giremiyorum atıyor oyundan.Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Bu Sayfayı Paylaş