yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK çekici skinleri

'Destek Talepleri' forumunda Hamza Delibaş tarafından 2 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hamza Delibaş

Hamza Delibaş [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    sayın forum yöneticileri biraz önce forumda değerli paylaşımlarınıza bakarken lamborghini skinli scania çekiciyi farkettim ve aklıma taraftarlara hitap edebilecek takım skinleri hazırlanabileceği geldi (gs, fb,bjk, ts gibi). Böyle birşey mümkün olabilir mi?? İnanın bilgisayar bilgim yeteri derecede olsaydı foruma katkı sağlama amaçlı yapmayı çok isterdim fakat böyle birşey mümkün değil malesef. hiçbirşey yapamadan istekte bulunma ukalalığı olarak değerlendirilmek istemediğimden sadece fikrimi sizlerle paylaşmak istedim... saygılarımla...

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,656
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba kimse başlarda bilgi sahibi değildir ancak bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Yani skin şablonlarını indirerek sizde çok rahat bir şekilde skin yapabilirsiniz. Bizlerin paylaşımlar olsun sitenin arka plan işleri olsun fazla vaktimiz yok.  Ben kesinlikle yapamam diyorsanız Kerem var forumda ona ulaşın istek skin yapıyordu. 

{_KeReM_}

İstek Skin Konusu

3. Hamza Delibaş

Hamza Delibaş [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    belki fikren bu siteye bir katkım olur diye düşünmüştüm gene de ilginize minnettarım hep diyorum bu site sizler gibi değerleri barındırdığından vazgeçilmezim olmuştur saygılar selamlar...

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,656
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederiz iyi forumlar.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.