yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK çözünürlük sorunu

'Destek Talepleri' forumunda afyonlum03 tarafından 1 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. afyonlum03

afyonlum03 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaslar bugn hıc sıkıntısız 125 150 ocekle oynadığım oyunu  hanı otobanda giderken direk karsıya bakıyoruzya  ilerisindekı  sokak lambası barıyer  elektrk telleri teller kopru vs yolun ılerisinde kırılmalar oluyor yanı gidip gelıo gıbı bısı oluo heralde kırılma diolar onceden hıc yokdu rammi değiştirdim 2+2 idi tek 4 yaptım ondan kaynaklanır mı sıstem ozellıklerim  i3  2.40 ghz 4gb ddr3 1333mhz ram  win 10 64 bit intel hd garpichs 4000 ekrean kartı top belleği ise 17092 olarak gosterıo ekran kartını  bana acılen yardım edersenız sevinirim similasyon merkezi net emınım sızdede olmustr kafayı yıyecm yardımlarınızı beklıyorum :dodgy: :-/ :sick:

2. SwornToJustice

SwornToJustice Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Ramdan birşey etkileyeceğini sanmıyorum sorun ekran kartındadırki zaten ets2 4 gb destekliyor böyle bir sorun olamaz

3. afyonlum03

afyonlum03 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ama onceden bı sıkıntı yokdu yenı yapmaya basladı bu sorun   :huh:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş