yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Ets 2 güncelleme hatası

'Destek Talepleri' forumunda driverr12 tarafından 28 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. driverr12

driverr12 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oyunumun sürümü 1.1.1 ben 1.20.1 sürümüne yükseltmek istiyorum sitenizden 1.20.1 sürümü indirip kurduğumda oyun açılmıyor  aldığım hata : the game file system failed to initialize aborting now Bu hatayı alıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim İyi Forumlar.

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,592
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba konunuz moderasyon işlemlerimiz sırasında silinmiştir ancak tekrar açmışsınız. Korsan oyun destek konusu açmak malesefki YASAKTIR! 
    Çözüm: Oyun sürümünüz çok eski bundan dolayı güncelleme yapamamanız oldukça doğal. En iyi yöntem oyunu tamamen bilgisayardan kaldırıp, en güncel sürümü yüklemek olacaktır.

3. driverr12

driverr12 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sizin cracki arkadaşımda denedim onun versiyonu 1.20 idi o da crack yaparak yükseltti hep versiyonunu onda bi sıkıntı çıkmadan girdi ama ben crack yaptıktan sonra giremedim. : ( Korsan oyun konusu açmak yasak olması kötü olmuş çünkü burdaki insanların çoğu crack kullanıyor )

4. driverr12

driverr12 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok teşekkür ederim dediklerini yaptım ve oldu bu forum gerçekten çok faydalı :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş