yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

KAPALI Euro Truck Simulator 2 Gold Versiyon Çekilişi!

'Duyurular' forumunda İMPaRaToR tarafından 1 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,592
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değerli kullanıcılarımız; bilindiği üzere forumumuz çok kısa bir süre içerisinde 10.000 üyeye ulaşmış ve bu rakamı çoktan devirmiştir. Günlük 250 üye kaydına kadar varan güzel rakamlar bizleri oldukça mutlu etmektedir. Hepinize teşekkür etmek ve bunun karşılığını vermek istiyoruz. Her üyemiz bizler için ayrı bir öneme sahiptir hiçbir üye asla diğerinden ayrı tutulmaz.

Çekilişimezde 1 ''bir'' şanslı kişiye, Euro Truck Simulator 2 + Going East DLC oyunu hediye edilecektir.

Going East DLC çekilişe dahildir ve kazanan kullanıcı multiplayer oynama hakkına sahip olacaktır.

Çekilişimize olabildiğince yüksek katılım olmasını rica ediyoruz lütfen çevrenize, tanıdıklarınıza çekilişi duyurunuz.

Çekilişe Katılım Şekli:

- SimulasyonMerkezi.Net hakkındaki duygularınızı anlatan tek bir yorum yazmanızı rica ediyoruz.

Çekilişe Katılacak Olan Değerli Üyelerimizin Dikkatine;

- Çekilişimiz 01.07.2015 tarihinde başlamış olup 15.07.2015 tarihinde sona erecektir ve sonuçlar hızlı bir şekilde açıklanacaktır.

- Çekilişe katılacak olan kullanıcılarımız konuya en fazla bir yorum yazabilme hakkına sahiptir aksi halde çekiliş kapsamından çıkarılır ve yorumları silinir.

- Bir kişi çekilişe en fazla bir kere katılabilir. Aksi halde çekiliş kapsamından çıkarılır.

- Oyun steam üzerinden hediye olarak gönderilecektir.

- Kazanan kişi oyunu 48 saat içerisinde teslim almak zorundadır aksi halde çekiliş tekrarlanır.

TEŞEKKÜRLER SİMÜLASYON MERKEZİ KULLANICILARI. BOL ŞANSLAR!!!

2. SwornToJustice

SwornToJustice Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Hadi hayırlı olsun kazanan arkadaşa şimdiden,kardeşim güzel düşünce aklına sağlık.(Yönetici olduğumdan katılmayacağım) 

3. plead7zkao

plead7zkao Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Forumunuz düzenli güzel,sade bir forum yeni olmasına rağmen gayet güzel bir forum.Tabiki daha gelişir umarım.Yönetici abilerimiz baya ilgileniyor bizle başka bir forumda böyle ilgi görmedim diyebilirim.Uygun görürseniz çekilişe katılmak istiyorum.

4. zuhida96

zuhida96 Kurucu
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    1,364
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun.Çekilişe katılcak tüm arkadaşlara başarılar dilerim.Yönetici olarak ben dahil değilim...

:sm.net: BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN. :sm.net:

5. {_KeReM_}

{_KeReM_} [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Forumunuz gerçekten güzel, tasarımı sade ve hoş. Ben de elimden geldiğince foruma konularımla katkı sağlamaya çalışıyorum. Çekilişe katılmak istiyorum...

6. Fuad97

Fuad97 Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Sitenizin en güzel özelliği hızlı olmanız.Bu forumu Baküden takip ediyorum.Herkese başarılar diliyorum və bende çekilişe katılmak istiyorum :)

7. Limoni

Limoni Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Aslında benim için hazırlanmış bir site diyebilirim çünkü göze hitap ediyor gözlerimi yormuyor tabi ki bir şey daha var arayıp ta bulamadığımız paylaşımları burada buluyoruz Teşekkürler www.simulasyonmerkezi.net Ekibi ve başarılar

8. omercenk

omercenk Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    şimdiden hayırlı uğurlu olsun kime çıkacaksa...ama inşallah bana çıkar :D

Çekiliş kapsamından çıkarılmıştır. İMPaRaToR...

9. siMer

siMer Deneyimsiz Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba öncelikle simulasyonmerkezi.net'e üye olmamdaki amacı paylaşmak istiyorum çünkü sitelere üye olmayı sevmiyorum ,şuana kadar belki 3-4 siteye üye olmuşumdur. Sebebim sitelerin dışı güzel içi boş olmasıdır yani bir uğraş emek yok bir paylaşım oluyor arkası yok destek yada muhatabınız yok bir sorununuzu dile getiriyorsunuz yada paylaşım bekliyorsunuz ilgilenen yok bence sitenizin en ayırıcı ,güzel ve insanı üye olmaya iten sebep bu gerçekten simülasyon oyunları özellikle Euro Truck Simulator oyununda aradığını bulan yada isteğini sizlerin vasıtasıyla bulan ve sürekli kendini güncel tutan biraz öncede söylediğim gibi simülasyon alnında lider olan (şuana kadar böyle siteye rastlamadım)  bir site ve bunları gerçekten samimi bir şekilde söylüyorum(hiçbir çekiliş hakkı gütmüyorum) yapımında , yayınlanmasında kurucusundan bir code da ben yazıyım diyen kişisine kadar çok teşekkür ederim paylaşımlarınız çok güzel ve kullanmaktayım . İnşAllah  bu çizgide devam eder. Hayırlı ramazanlar herkese.
    :sm.net:

10. bozlak

bozlak Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese bol şanslar.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu: