yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Gaz ve Fren modu klavye için

'Destek Talepleri' forumunda saglikci_salih tarafından 19 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. saglikci_salih

saglikci_salih Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlarım kusura bakmayın bütün siteleri aramama rağmen bulamadım klavye üzerinden oynuyorum. Klavyenin w (gaz tuşuna) veya s (fren tuşuna) basınca sanki gazı veya freni köklemiş gibi oluyor.aynı direksiyon setindeki gibi yavaş yavaş gaz verme ve frene basma modu var mı? Tır hoplamasın yani yada ani fren yapmasın istiyorum.gaz tuşuna başınca devir kadranı bir anda fırlıyor. bununla ilgili bir ayar veya mod biliyor musunuz?
    tuş düzenim
    w gaz
    s fren
    a sola dönüş
    d sağa dönüş
    fare ile oyna dedi arkadaşım devamlı çarpıyorum ileri yaptığımda aynı gaz vermiş gibi yavaş yavaş kalkıyor lakin sağa sola dönüşlerde sıkıntı oluyor heyecan yapıp tırı deviriyorum.klavye için mause pedal düzenine benzer mod varmı

2. isot

isot [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    334
    Ödül Puanları:
    63
    Eğer konu ETS2 ise Direksiyon ve Fren hassasiyeti, Direksiyon doğrusalsızlığı, dorse dengesi ayarları var, onları denedin mi ?

3. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,685
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba aslında malesef klavye ile direksiyon seti arasındaki farkı çok net bir şekilde açıklamışsınız. Ben size direksiyon seti öneririm, eğer bir simülasyon oyunundan tam manasıyla zevk almak istiyorsanız kesinlikle 900 derece bir direksiyon seti kullanmalısınız. En kötü maus kullanabilirsiniz, klavye için herhangibir mod ile karşılaşmadım.

isot bunu beğendi.
  4. saglikci_salih

saglikci_salih Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Dogru diyorsunuz ama 900 derece donen direksiyon setleri pahali o parayi veremem.dorse ve fren hassasiyetlerini ayarladim.klavye mause pedal ayarladim gaz fren istedigim gibi oldu. Lakin mause ile tiri deviriyorum donuslerde. gaz yavas yavas veriyorum moturu yormuyor. frenide yavas yavas yapip balatalara herhangi bir yuk bindirmiyorum. Ama hizli giderken donus almam veya sollamam gerekirse direk kaza yapiyorum.benim istedegim klavyeden gaza bastigimda ayni pedal gibi yavas yavas gaz vermesi boyle mod yokmu

Yükleniyor...