yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Görüntü ayarları destek

'Destek Talepleri' forumunda sky127 tarafından 18 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. sky127

sky127 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba

Bilgisayarımda görüntü ayarları sizce en optimum nasıl ayarlayabilirim oyun için.kendim oyun içi ayarlardan da yapmaya çalıştım ama kurcalayarak sürekli,tam bir optimizasyon alamadım amd için nasıl bir ayar yapılmalı readon arayüzünden yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

#1 sky127, 18 Haziran 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Haziran 2016
    pATroNN bunu beğendi.
  2. pATroNN

pATroNN Tecrübeli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    563
    Ödül Puanları:
    93
    Ayarlara gir ets 2 grafik ayarlarına tıkla ordan gelişmiş ayarlara tıkla ordanda ölçeklemeyi 200çarpı yap ondan sonrada alltaki
    Şeylerin hepsini yükseğe al.Bu yeterlidir , bunda ufak tefek kasmalar olur hatta hiç olmaz.

sky127 bunu beğendi.
  3. sky127

sky127 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cevap için teşekkürler öncelikle.%-200de kasıyor çözünürlük kaça kaç olmalı çok denedim oyunun içinde farklı farklı kombinasyonlar ama ekstra bi ayar yapılması gerekiyor sanki amd ayarlarından performans alamıyorum birtürlü oyundan

pATroNN bunu beğendi.
  4. orhors

orhors Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba en optimum ayar için örneğin NVİDİA ya girince optimizsyon bölümünden bilgisayarına yüklü oyunları bulup en iyi ayara getirmesi için ayarlayabiliyorsun eminim senin bilgisayarında da nvidia olmasa bile ekran kartının kontrol panelinde bu şekilde bi optimizasyon bölümüvardır orada en iyi ayarları bulabilirsin. --- ( DÜZELTME ) --- EKRAN RESİMLERİNİ SONRADAN GÖRME ŞANSIM OLDU AMA ANLATMAK İSTEDİĞİM KISACASI O RESİMDEKİ ŞEÇENEKLERDE OTOMATİK SEÇENEĞİ VAR İSE ONU ŞEÇ O SENİN İÇİN EN İYİ SONUCU ÇIKARACAKTIR.

sky127 bunu beğendi.
  5. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,623
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, eğer bir Nvidia ekran kartına sahip olsaydınız "GeForce Experience" programı sayesinde tek tıkla oyununuzu optimize edebilirdiniz. :)

sky127 ve pATroNN bunu beğendi.
  6. pATroNN

pATroNN Tecrübeli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    563
    Ödül Puanları:
    93
    Abi benim ayarlarım iyide işte kasma felanda olmuo ama pc me göre nasıl en yüksek optimize edebiliirim.
    64 BİT NVİDA GFORGE 820M Kullanıorum 4 gb ram bi ilgilenirmisiniz benimle.GeForce Experience programından Ben optimize etten tarıyorumda özür dileriz desteklenen hiç oyun bulamadık dio bilgisiyarınızda.

sky127 bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş