yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

GTA 5 DESTEK GTA 5 Oyundan Atma Sorunu

'Destek Talepleri' forumunda -KaRTaL- tarafından 6 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. -KaRTaL-

-KaRTaL- Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Aşağıdaki Resimdede Görüldüğü Gibi Oyundan Atıyor Ve Hata Veriyor Bunu Çok Sık Yaşıyorum Bunun Çözümü Hakkında Bana Yardımcı Olabilecek Varmı Acaba.Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler.

Bilgisayar Özellikleri :  AMD A6-6400K 3.90 GHz  İşlemci
                                    Asus A55BM-E DDR3   Anakart
                                    Kingston 4GB Ram
                                    Geforce GT 630 2GB   Ekran Kartı
                                    Seagate 500 Gb Harddisk
                                    Windows 7 Ultimate 64-bit-Service Pack 1

Vede Arkadaşlar Gerekli Olarak Gösterilen Birkaç Programıda Yükledim.Bunlar da ;

* windows6.1-KB976932-X64
    * dotNetFx40_Full_setup
    * dxwebsetup (DirectX Son Sürüm)
    * vcredist_x64

Bu Konuda Yardım Edebilecek Arkadaşlar Lütfen Biran Evvel Cevaplarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler.

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,564
    Ödül Puanları:
    113
    Konu yanlış yerde lütfen daha dikkatli olalım.

Oyununuz orjinal değil ise, Antivirüs ve windows defender i kapatıp öyle crack yapmayı deneyin. Belki crack siliniyor olabilir. 

3. -KaRTaL-

-KaRTaL- Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Evet Oyun Orijinal Değil Ama Ben Oyunu Antivirüs Kapatarak Ve Windows Defenderi Devre Dışı Bırakarak Yükledim Crack Yaptım Oyunun Kurulumu Tamamladım.Oyunada Girebiliyorum Fakat Oyundan Atıyor.Benim Sorunum da O Zaten Oyun Esnasında Oyundan Atması.

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,564
    Ödül Puanları:
    113
    Güncellemelerini yaptınız mı peki?

5. jackdalton1

jackdalton1 Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Ekran kartını güncelle birde o şekilde dene.

6. -KaRTaL-

-KaRTaL- Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Evet Güncellemeleride Yaptım.Yani Son Güncel Olan ;  Update.5 - Crack.v5 3DM  ve Social Club v1.1.6.0  Bu  3 Güncellemenin 3 Tanesinide Uyguladım.

Ekran Kartıda Güncel Yani Bilinen Yapılması Gerekn Tüm Güncellemeleri Yaptım Eksik .dll Dosyalarınıda Tamamladım.Başka Bir Sorun Var Ama Nedir Bulamıyorum.

7. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,564
    Ödül Puanları:
    113
    Belkide 3DM çıkarılan sürüm hatalı olabilir. Orjinal almayı düşündünüz mü?

8. -KaRTaL-

-KaRTaL- Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Açıkcası Samimi Olmak Gerekirse Oyun GTA 5 Çok Güzel Çok Kaliteli Görselliği Olan Görevleriyle İnsanı Hayal Kırıklığına Uğratmıyor En Önemlisi Buda Oyuna Olan İlgiyi Arttırıyor.Ben Tahmin Ediyorumki Oyundan Atma Sebebini Bulamayacağım Gibi Geliyor Ki Öylede Olursa Orijinal Oyunu Almayı Düşünmeye Başlıyacağım Sanırım.Ben Yardımlarınız İçin Sizlere Çok Teşekkür Ederim. :)

9. SwornToJustice

SwornToJustice Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Bu oyunu cracklı oynayamazsınız kasmalar yapar orjinal sürümde en kötü ekran kartlarında bile 25 fps veriyor medium ayarlarda, rockstar önlemlerini almış herkes görüyor zaten,bide online olmadıktan sonra indirseniz nolur hikayeyi 2 güne bitirir sonrada sap gibi kalırsınız ben aldım çok memnunum

10. -KaRTaL-

-KaRTaL- Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında Benim Diğer Endişe Duyduğum Konu Şu 2 Gb Ekran Kartıyla Sağlıklı Bir Şekilde Oynanabilirmi Oyundan Atma Alternatiflerini Değerlendirdim Hem Konu Açmadan önce Kendim Konu Açtıktan Sonrada Arkadaşlarla Ortak Sebepler Aynı Hemen Hemen Update Crack Dosyalar Vs. Vs. Peki Oyundan Atma Nedeni Ekran Kartım Olabilirmi sizce. Ekran Kartı Modeli ; Geforce GT 630 2GB   Ekran Kartı
    Birde Orijinal Oyunu Aldıktan Sonra Onu Çalıştıramamakta Var Mevcut Sistemle.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş