yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Güncelleme Yardımı

'Destek Talepleri' forumunda tv_ci tarafından 23 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. tv_ci

tv_ci Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    Aranızda yeniyim. Oyun hakkında fazla bilgim yok güncelleme vs. gibi durumlardan. Ancak şu anda 33. seviyedeyim. 1.17.1s kullanıyorum. Güncellemek istiyorum. Mesela yeni çıkan eklentileri yapmak istiyorum, ****************nı kullanmak istiyorum. Yani oyunla ilgili bütün yenilikleri kullanmak istiyorum. Bununla ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Teşekkürler.

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,661
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba 1.17 sürümü oldukça geride kaldı bence oyununuz tamamen kaldırın ve şuan forumda paylaşılan güncel sürümü indirip kurun. Save'inizin yedeğini almak isterseniz Belgeler/Euro Truck Simulator 2 dosyasının yedeğini almalısınız.

3. tv_ci

tv_ci Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sanırsam öyle yapayım bu daha mantıklı olacak :) Teşekkürler

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş