yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Güncellemede klasör sorunu

'Destek Talepleri' forumunda eozdemir tarafından 28 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. eozdemir

eozdemir Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iskandinavya güncellemesini yapıcam ama sürekli the specified folder does not exist. You need to select folder containing ETS 2. hatası alıyorum. dlc dosyasını klasörün içine koydum ve yükleme sırasında ets 2 klasörünü seçtiğime eminim dün aksam da 1.18.1 sürümüne geçtim update yaparak. yardımcı olurmusunuz?

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,574
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle şunu belirtelim iskandinavya genişlemesi DLC paketidir güncelleme değil. Aldığınız hatanın birçok nedeni olabilir şundan veya bundan diye kesin birşey söyleyemem ondan dolayı oyunun dlc siz halini tekrar indirip yükleyin üstüne 1.18 iskandinavya ve 1.18 going east paketlerini yükleyebilirsiniz.Bu işlemlere başlamadan önce eski oyununuzu kaldırın ve save dosyanınız yedeğini alın.

3. eozdemir

eozdemir Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    haklısınız denemediğim bi tek bu yol kaldı büyük ihtimal going east dlc yüklü sürümü kullandığım için böyle oluyordur. Deneyip sorunu çözülüp çözülmediğini buradan paylaşacağım . 

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,574
    Ödül Puanları:
    113
    Güncellemere çok güvenmeyin sağlıklı olmuyor genellikle herzaman en iyisi sıfırdan kurmak.

5. eozdemir

eozdemir Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hepsini ayrı ayrı indirip sırayla ets2 1.18.1 sonra iskandinavya sonra going east kurdum şuan çalışıyor. sorunu halletim :)

6. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,574
    Ödül Puanları:
    113
    Sorun çözüldüğüne göre KONU KİLİT

Yükleniyor...