yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Harita Modlama Bilgisine Sahip Olanlar

'Destek Talepleri' forumunda Bendërbrau tarafından 3 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bendërbrau

Bendërbrau Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese merhaba,

Eğer forumda modlarımı takip edenler varsa tüm modlarda ne kadar ince çalıştığımı en ufak detayına kadar emek verdiğimi ve kısa sürede sonuçlar aldığımı görmüşlerdir.

Konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum.Haulinden hatırlayanlarınız vardır Süper Mod,Otogar mod tarzında modlar vardı.Ben aynısını tekrar yapmak istiyorum harita yapımcılarıyla konuşulmaya başlandı bi ekip oluşturmaya çalışıyorum ekibin içinde bulunmak isteyenler bu işte emeğinin olmasını isteyenler bana mesaj atsınlar maksimum 2 gün içerisinde inşallah başlamak istiyorum.

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,656
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba @Bendërbrau , proje ve fikir güzel ama malesef benim alanım değil. Nadirde olsa bilen birileri çıkacaktır elbet.

Bendërbrau bunu beğendi.
  3. Bendërbrau

Bendërbrau Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Bence çıkmalı,Brezilyalılar bunu başardı neden biz başaramayalım ki ? Ruslar bile yaptı ben çoğu harita yapımcısıyla iletişime geçmeye çalışıyorum.Amacım tüm otobüs modlarını birleştirmek.Ardından kendi modellediğim dinlenme tesislerini oyuna convert edecek bir haritacı.Yani en fazla 10 günlük işi var bu modun tek önemli kısım ekip

İMPaRaToR bunu beğendi.
  4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,656
    Ödül Puanları:
    113
    Mod yapımcısı ilgili projeden vazgeçtiğinden dolayı,

KONU KİLİT + ÇÖP

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş