yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Haritadan Sonra Atma

'Destek Talepleri' forumunda 34fener tarafından 3 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. 34fener

34fener Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dün orjinal oyunu yükledim ve 1.22'ye güncelledim daha sonra ise yeni profil açıp girdim haritadan bölüm seçip eğitime girmek ister misin dedi evet dedim ve siyah bir ekranda fare donup kaldı tepki yok görev yöneticisinden baktım yanıt vermiyor yazıyor ne yapmam lazım şiömdiden teşekkür ederim

2. Essence

Essence Cezalı Üye
    Cezalı Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    valla kardeş resımlı konu açsanız daha iyi yardımcı olabiliriz ama şöyle diyim yanıt vermiyor demesi arada benimde ets 2 orjınal de yada baska şeylerde veriyor kapatıyorum açıyorum bir dahada vermiyor öyle birşey.Ya kulllandıgın modlardan biri yüzünden çakışma yapıyor yada işletim sisteminle ilgili bir sorun olabilir.Olmadı hazır bir save dene birde

3. FaLoNeAnqeL

FaLoNeAnqeL [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Kısa Süre İçinde Konuya Dair Resim Ve Ayrıntı Ekleyin Aksi Halde Konu Kilit + Çöp

4. 34fener

34fener Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fotoğraf çeksemde birşey yok  oyun haritadan sonra donuyor o kadar tepki vermiyor görev yöneticisinden yanıt vermiyor yazıyor o kadar

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş