yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Kariyer bozulur mu ?

'Destek Talepleri' forumunda ozgur0479 tarafından 3 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

1. ozgur0479

ozgur0479 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Şuan ets 2 v1.21 oynuyorum demin v1.24 indirmeye başladım.

Sorum şu oyun güncellendikten sonra kariyerimde bozulma olur mu? Birde iki sürüm falan atlayacak galiba. O aradaki sürümleri yüklemeye gerek var mı ?

2. {_KeReM_}

{_KeReM_} [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Profiliniz DLC'lerde bir değişklik yapmadığınız sürece bozulmaz.. Aradaki sürümleri de yüklemenize gerek yok; sitemizden direk son sürümü indirip kurabilirsiniz..

3. ozgur0479

ozgur0479 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    az önce güncelledim ben oyunu. Oyun launcherine tıklayınca unable to write to c:/progfil./ets2/drive.ini hatası veriyor tamam deyince oyuna giriyor. Kariyerime girince de steam durdurdu hatası veriyor.

Çözümü nedir acaba?

4. {_KeReM_}

{_KeReM_} [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Oyununuz orjinal mi?

5. ozgur0479

ozgur0479 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    maalesef hocam

6. {_KeReM_}

{_KeReM_} [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    O zaman size yardımcı olamayacağım çünkü korsan oyunlarda her türlü hata olabiliyor ve bunların tümüne bir çözüm bulmamız bazen mümkün olmuyor. Ayrıca sitemiz orjinal oyuna destek verdiği için korsan oyunlarda yardım konusu açmak yasak.. Konu Kilitlenebilir..

7. flcihan

flcihan Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    ilk klasördeki launchera tıklama 32 64 bit veya x86 x64 yazan klasörlerden gir ordaki exe yi çalıştır...

8. ozgur0479

ozgur0479 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam eski kariyerim açılmıyor(steam durdurdu hatası veriyor), yeni profil oluştur dediğimde ise donup kalıyor. İnternetten bitirilmiş save indirdim çalıştı. Acaba kariyerimi nasıl kurtarabilirim ?

9. flcihan

flcihan Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    O konu hakkında bir bilgim yok.Demekki save den kaynaklıymış.ben exeden kaynaklıdır diye düşündüm.Savende uyumsuz bir mod vb şeyler olabilir..iş devam ederken kayıt almış olabilirsin.Ama verdiği hata onlarla ilgili değil ben fikir yürüttüm sadece..aynısını yaşamıştım bin klasörünün içinden uygun olan sistemi seçip açtım sıkıntı çözüldü

Bu Sayfayı Paylaş