yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK kış lastikleri veya zincir

'Destek Talepleri' forumunda secoli tarafından 9 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. secoli

secoli Deneyimsiz Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle merhaba arkadaşlar benim sorunum karlı yollarda aracım çok yavaş gidiyor.kış modu kullanmıyorum sadece rus açık yollar haritasında yollar karla kaplı olduğu için gidemiyorum en fazla 25km/hız veya 10km/hız yapabiliyorum bu yüzden 30km/hız yapıpta gazı sabitleyemiyorum :)  trafikteki araçlar son surat geçiyor beni.sorunu gidermek için kar lastikleri varmı yada zincir modu varmı ya da başka bi çözümü varmı.bir kaç tane zincir modu buldum fakat sürüm 1.18.x olunca desteklemedi ayrıca bu zincir modu kış modu istiyormuş o yüzden olmadı.yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

2. omercenk

omercenk Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ets 2 nin en son sürümü için kış modunu nerden bulabilirim...yardımcı olursanız sevinirim...

3. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,592
    Ödül Puanları:
    113
    Kış modu kışın çıkar. Şuan güncel güzel mod bulmazk zor. Hem ne yapıcaksın ya yazın bu sıcağında kışı :D

4. secoli

secoli Deneyimsiz Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaş serinlemek istiyor herhalde o yüzden kış modu istemiş  :p  fakat benim sıkıntım kış modu değil karlı bir yolda aracımın hızlı gitmesini istiyorum sadece

5. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,592
    Ödül Puanları:
    113
    Hocam senin sorun oldukça ilginç :D Motor freni veya retarder açık olmasın? Hangi mod hocam bu arada? 

6. secoli

secoli Deneyimsiz Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    TSM map Rusya haritası ve rusya açık yollar haritası bu 3 mapı birleştirip ETS2 yi oynuyorum.sıkıntı rusya açık yollar haritasın da oluyor malum çok karlı bir bölge yollar karla kaplı.hangi aracı kullanırsam kullanayım hepsinde aynı problem 25 km/hız geçemiyorum. motor freni ve retarder kapalı.lastikler patinaj çekiyor hız yapamıyorum motor gücünü en yüksek seçiyom aynı.şasi 6x4 kullanıyorum aynı. hiç bir şekilde hız yapamıyorum.trafikteki araçlar yanımda son surat geçiyor zoruma gidiyor artık  :D

7. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,592
    Ödül Puanları:
    113
    Hocam çek sağa hemen tak zincirlerini başka çare kalmadı :D Kar lastiğide lazım :D  

8. secoli

secoli Deneyimsiz Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    zincir modlarının hepsini denedim fakat benim sürüm 1.18 olduğu için desteklemedi sanırım.ayrıca kar lastiğide aynı şekilde oldu desteklemedi benim sürüm.neyse yapcak bişey yok galiba.bende rusya ya daha gitmem olur biter  :D :D gösterdiğin ilgi için teşekkürler

9. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,592
    Ödül Puanları:
    113
    Hocam kar lastiği modu çalıssa bile onlar işlevsizdir yani sadece fiziken. Araç yine kayacaktır. Rica ederim.
    KONU KİLİT

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.