yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

SOHBET Klavye Sorunu

'Sohbet Bölümü' forumunda ozanxx00 tarafından 19 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. ozanxx00

ozanxx00 Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    beyler herhangi bi oyuna giriyorum mesela ets 2 olsun yolda gidiyorum klavyenin herhangi bu tuşuna basıyorum mesela w gaz veriyo kesiyo veriyo kesiyo klavyedemi bi sorun var bilgisayardamı bilmiyorum nası düzeltebilirim her oyunda aynı şey oluyo hep takılıyo yardım edin lütfen..

2. isot

isot [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    334
    Ödül Puanları:
    63
    Teknik bir proplem olasıdır. Her oyunda sıkıntı oluşması normal bir durum değil.

3. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,686
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba klavyede, kablosunda yada ilgili usb portunda problem olabilir. Desktop mu kullanıyorsunuz yoksa laptopmu ? Windows aygıt bağlanıp, çıkartıldığında uyarı vermektedir. Sizde bu durum mevcutmu? Detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabiliriz.

Yükleniyor...