yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Korkularınız'ı Yazın (Fobiler)

'Komedi Eğlence Köşesi' forumunda isot tarafından 19 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. isot

isot Süper Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    315
    Ödül Puanları:
    63

Her insan'ın dünya üzerinde, Ürkme ve Korkma ile birlikte, Delirmeye gotürecek Korkular'ı da vardır muhakkak.
    Bunları yazmak ister misiniz ? (Sadece hayvanlar değil, Karanlık ve bilinmeyen varlıklar gibi.)

Başlıyorum; Ben örümcek gördüğüm zaman evde dengeler değişir :)

#1 isot, 19 Ağustos 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Eylül 2016
    pATroNN ve İMPaRaToR bunu beğendi.
  2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,592
    Ödül Puanları:
    113
    Ben hayvanlardan genelde korkmam ama arı dedinmi olay değişiyor. Arılar hiç benlik değil bir arı için kilometrelerce koşabilirim. :rolleyes:

isot ve pATroNN bunu beğendi.
  3. pATroNN

pATroNN Tecrübeli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    556
    Ödül Puanları:
    93
    Aslında kaçmıyınca bişi yapmıolar koşunca bizden korktuğu için ısırmakta hayvancağız sadece.

isot ve İMPaRaToR bunu beğendi.
  4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,592
    Ödül Puanları:
    113
    Bence onlar uçan birer canavar. :D Eğer birini tehdit olarak algılarsa kaçmamakta işe yaramıyor. Duman vermek sakinleştirebilir ama tabi istisnalar hariç.

isot ve pATroNN bunu beğendi.
  5. isot

isot Süper Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    315
    Ödül Puanları:
    63
    Açık konuşmak gerekirse "eklem bacaklı" hiçbir hayvan'ı sevmiyorum :) Tam bir kabus bu hayvanlar. Bir de Sivas'ın keneleri vardı, Komutan yere yatmayın diyordu, bende bu adam rahatımızı istemiyor sanıyordum, meğer ortalık kene kaynıyormuş, aman acemi birliğimiz kabus gibi geçti :) derken; Ağrı iran sınırı'na geçtik ve kuyruğu diş gibi çekirgeler, sarıkızlar, örümcekler, akrepler, kırkayaklar ve daha neler neler, hiç unutamadım :D

pATroNN ve İMPaRaToR bunu beğendi.
  6. Bendërbrau

Bendërbrau Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Kapalı alan,yalnızlık(tek başına kalmaktan bahsediyorum),örümcekler,böceklerin hepsi,köpekler,vahşi hayvanlar,karanlık ve daha sayamadığım nicesi biraz tırsak biriyim ne yazık ki

isot ve İMPaRaToR bunu beğendi.
  7. isot

isot Süper Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    315
    Ödül Puanları:
    63
    Dünya'nın bütün fobiler'i sizde vücut bulmuş sanki :/ Senin durum pek iyi değil kardeşim. Ama tüm korkular'ı yenmenin en iyi ve ücretsiz yolu Askerlik mesleğidir. Dağ başında karanlığın en koyusu ve kurt sesleri içinde, ara,ara bir silah sesi ve -38 derece soğuk ve kar, tipi. Şoka gireceğinden dolayı korkmaya fırsatın kalmıyor :) Bir de Vatan ve Millet sevgisi korkuna engel oluyor zaten, Şehit olacağım bilincinde olur isen sana bunlar vız geliyor dostum.

8. Bendërbrau

Bendërbrau Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Demek ki bi 5 sene daha felan tırsmaya devam :D:D

isot bunu beğendi.
  9. isot

isot Süper Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    315
    Ödül Puanları:
    63
    Şanslı isen Hudutçu olursun kardeş, yoksa boş tüfekle, şarjörle nöbet tutarsın. Ama asıl aksiyon dağlarda ! :)

10. Bendërbrau

Bendërbrau Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Ben doğuluyum be bizim aileden öyle güneydoğuya felan düşen yok yani hep tekirdağ tarafı felan denk geliyo :):)

Bu Sayfayı Paylaş