yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

DUYURU Kullanıcı Adı Değiştirme Başvuruları

'Duyurular' forumunda İMPaRaToR tarafından 21 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,661
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değerli üyelerimiz, Kullanıcı Adı Değiştirme Başvuruları açılmıştır. Dilerseniz kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adı değiştirme başvurusu yapmadan hemen önce, aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorular (SSS) bölümünü okumanızı rica ederiz.

Kullanıcı Adı Değiştirme Başvurusu Şablonu:

Kod:
    Eski Kullanıcı Adı:
    Yeni Kullanıcı Adı:
    K.A Değiştirme Nedeni:
    Sıkça Sorulan Sorular (SSS):

Soru:
    Kullanıcı adı değiştirme başvurularını nereden yapabilirim?
    Cevap:
    Kullanıcı adı değiştirme başvurularınızı, konu altından ve belirttiğimiz şablon doğrultusunda yorum olarak yapabilirsiniz.
    Soru:
    Kullanıcı adımı kaç defa değiştirme hakkına sahibim?
    Cevap:
    Kullanıcı adınızı en fazla, 2 (iki) defa değiştirme hakkına sahipsiniz.
    Soru:
    Daha önce kendi isteğim üzerine kullanıcı adımı değiştirmiştim, peki şuan kaç kullanıcı adı değiştirme hakkım kaldı?
    Cevap:
    Uygulamamız yeni başladığından dolayı, daha önce kullanıcı adı değiştirmiş olmanız kalan haklarınızı etkilemez yani hala 2 hakkınız bulunmaktadır.
    Soru:
    Seçeceğim kullanıcı adı, en fazla kaç karakterden oluşabilir?
    Cevap:
    Seçeceğiniz kullanıcı adı, en fazla 15 karakterden oluşabilir.
    Soru:
    Seçeceğim Kullanıcı adı, özel karakter içerebilirmi?
    Cevap:
    Seçeceğiniz kullanıcı adı, anlaşılır olmalı ve kesinlikle özel karakter içermemelidir.
    Soru:
    Başka bir üyenin, mevcut olan kullanıcı adına sahip olabilirmiyim?
    Cevap:
    Kesinlikle olamazsınız.
    Soru:
    Seçtiğim kullanıcı adı imparator ancak İMPaRaToR farklı bir üye tarafından kullanılıyor yinede bu kullanıcı adına sahip olabilirmiyim?
    Cevap:
    Malesefki cevabımız hayır, çünkü büyük küçük harf farkından dolayı herhangibir kullanıcı adına sahip olamazsınız. İMPaRaToR kullanıcı adı imparator'uda kapsamaktadır.
    Soru:
    Seçeceğim kullanıcı adı, argo veya küfür içerebilirmi?
    Cevap:
    Kesinlikle hayır. Bu tarz bir kullanıcı adı talep etmeniz eğer uygun görülürse forumdan süresiz uzaklaştırılmanıza neden olabilir. Seçeceğiniz Kullanıcı Adı, genel kabul gören ahlaki değerlere uygun olmalıdır.
    Soru:
    Irkçı, ayrımcı, siyasi, politik, dini, sözler içeren veya harf oyunu barındıran kullanıcı adı seçebilirmiyim?
    Cevap:
    Kesinlikle hayır. Bu tarz bir kullanıcı adı talep etmeniz, eğer uygun görülürse forumdan süresiz uzaklaştırılmanıza neden olabilir.
    Soru:
    Simülasyon Merkezi'ne yeni üye oldum, bu kullanıcı adımı değiştirmemde herhangibir engel oluştururmu?
    Cevap:
    Kesinlikle hayır. İster yeni ister eski bir üyelik hesabına sahip olun kullanıcı adınızı özgürce değiştirebilirsiniz.
    Soru:
    Kullanıcı adımı değiştirdiğimde; mevcut konularım, yorumlarım veya profil bilgilerim zarar görecekmi?
    Cevap:
    Kesinlikle hayır. Hiçbir bilginiz veya içeriğiniz zarar görmez.
    Soru:
    Kullanıcı adımı değiştirmek istersem şifremide değiştirmek zorundamıyım?
    Cevap:
    Kesinlikle hayır, kullanıcı adınızı değiştirmiş olmanız mevcut şifrenizi değiştirmeniz için bir neden değildir.
    Soru:
    Hesabımı aktifleştirmemiş bir üyeyim, kullanıcı adımı değiştirebilirmiyim?
    Cevap:
    Malesef cevabımız hayır.
    Soru:
    Kullanıcı adımı değiştirdikten sonra eski kullanıcı adım, hala bana özel olarak kalacakmı?
    Cevap:
    Kullanıcı adınızı değiştirdikten sonra eski kullanıcı adınız boşa düşmektedir dolayısıyla eğer isterse başka bir üye eski kullanıcı adınızı kullanabilir.
    Soru:
    Peki yeni seçeceğim kullanıcı adının başka bir üye tarafından, mevcutta kullanılıp kullanılmadı bilgisine nasıl sahip olabilirim?
    Cevap:
    Herhangibir çaba göstermenize gerek yoktur, forum yöneticilerimiz sizlere gereken bilgiyi iletecektir.
    Soru:
    Forum kurallarına aykırı bir kullanıcı adı kullanıyorum, yinede kullanıcı adı değiştirme başvurusu yapabilirmiyim?
    Cevap:
    Hatanızdan dönmeniz bizleri memnun eder ama malesefki kullanıcı adınızı değiştirme hakkına sahip değilsiniz.
    Soru:
    Kullanıcı adımı gerçek adım ve soyadım olarak değiştirmek istiyorum, herhangibir sorun olurmu?
    Cevap:
    Kullanıcı adınızı gerçek adınız ve soyadınız olarak değiştirmenizin ardından oluşabilecek sakıncaları kabul etmeniz dahilinde, bizim için hiçbir problem oluşmayacaktır.
    Soru:
    Deneme maksatlı kullanıcı adımı değiştirebilirmiyim?
    Cevap:
    Bunu istemeniz dahilinde; 2 haftalığına forumdan uzaklaştırılacağınızı ve kullanıcı adı değiştirme limitinizin dolacağını hatırlatırız.
    Soru:
    Belirttiğiniz maddeleri okumadan başvuru yaparsam, ne olur?
    Cevap:
    Yapacağınız kural ihlali sonucunda, forumdan süresiz uzaklaştırılabileceğinizi bilmeniz gerekmektedir.
    Soru:
    Kullanıcı adım, nekadar sürede değiştirilir?
    Cevap:
    Adminlerimiz tarafından, başvurular sürekli olarak takip edilecektir ve kısa bir süre ardından eğer onaylanırsanız yeni kullanıcı adınıza sahip olabileceksiniz.

Alper1907 ve zuhida96 bunu beğendi.
  2. GoodFall

GoodFall Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    SLayer Türkçesi S******* demek oluyor haberin olsun.

3. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,661
    Ödül Puanları:
    113
    Bilgi verdiğin için teşekkürler ancak küçük bir değişiklik yapmak istiyorum Suat. S ve Layer 'ı ayrı ayrı değerlendirirsek türkçesi S Katman, S tabaka oluyor eğer birlikte değerlendirirsek Slayer'ın türkçesi avcı, katil anlamına gelir.

Alper1907 bunu beğendi.
  4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,661
    Ödül Puanları:
    113
    Sen bir yöneticisin, buradan istek yapman uygun değil. Biz konuda üyeler diye belirttik eğer sizide katsaydık yöneticiler olarak belirtirdik. Seçtiğin SLayer kullanıcı adı belirttiğimiz maddeler doğrultusunda onaylanmamıştır.

5. pATroNN

pATroNN Tecrübeli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    569
    Ödül Puanları:
    93
    Eski Kullanıcı Adı: PATRON 47
    Yeni Kullanıcı Adı: pATroNN
    K.A Değiştirme Nedeni:Foruma katılmadan önce ana sayfada bir mod gördüm onu indirmek için üye oldum ve rastgele nick yazdım.

#5 pATroNN, 5 Mart 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Nisan 2016
  6. cdhawken

cdhawken Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Eski Kullanıcı Adı: awolfinsky
    Yeni Kullanıcı Adı: cdhawken
    K.A Değiştirme Nedeni: Yeni nicki daha çok sevdim.

pATroNN bunu beğendi.
  7. isot

isot [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Eski Kullanıcı Adı: isot
    Yeni Kullanıcı Adı: Komando
    K.A Değiştirme Nedeni: Aceleyle girilmiş bir kullanıcı adını değişmek istiyorum.Eğer konu hala geçerli ise.

Şimdiden teşekkür ederim.

8. erginalialir

erginalialir Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    eski kullanıcı adı:aliabi07
    yeni kullanıcı adı: erginalialir
    değiştirme nedeni: yeni kullanıcı adı genelde kullandığım kullanıcı adımdır

9. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,661
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba @isot , malesef bu kullanıcı adı farklı bir üyemiz tarafından kullanılmaktadır. Farklı bir kullanıcı adı belirtmelisiniz.

10. strayed

strayed Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eski Kullanıcı Adı: asdsa123
    Yeni Kullanıcı Adı: strayed
    K.A Değiştirme Nedeni: uygunsuz kullanıcı adı yüzünden sürekli engelleniyorum.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş