yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ÇÖZÜLDÜ Mighty Griffin DLC Oyun İçi Hata

'Çözülmüş Destek Talepleri' forumunda donald truck tarafından 3 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

Etiketler:
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. donald truck

donald truck Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar,

simülasyon merkezi'nde yer alan mighty griffin dlc modunu yükledim ve oyunda bir scania çekici satın alıp bu modun getirdiği yeni özelliklerle çekiciyi modifiye ettim. Ancak modifiye ettikten sonra çekicimle hangi işe gittiysem dorseyi alamıyorum. Dorseye en uygun şekilde çekiciyi yanaştırıyorum ancak çekici dorse bağlantısına bir türlü oturmuyor. iç içe geçiyorlar.

oyunun open beta versiyonunu henüz yüklemeden griffin dlc'sini yüklemiştim. bu bilgiyi de vereyim. onunla alakası var mı yok mu bilen söyler.

bu konuda bilgisi, çözümü olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

isot bunu beğendi.
  2. isot

isot [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    338
    Ödül Puanları:
    63
    Hocam bende de tüm dlc'ler var ve bu dediğine hiç denk gelmedim, Konuyla ilgili fazla malumatım yok, kusura bakma kardeşim. Birazdan bir İMPaRaToR gelir ve Sorunlara çözümler üretir. :)

donald truck bunu beğendi.
  3. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,715
    Ödül Puanları:
    113
    Rata ve donald truck bunu beğendi.
Yükleniyor...