yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Modlu Araçları Kabin DLCsine Uyumlu Hale Getirmek

'Destek Talepleri' forumunda egudek257 tarafından 28 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. egudek257

egudek257 Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ETS 2 oynuyorum ve Black Friday indirimi sayesinde scandinavia dlc ve kabin aksesuarları dlcsini aldım. Aracım ise Renault Range T. Ancak kabin dlcsiyşe uyumlu değil. Sormak istediğim soru şu Volvo fh 13 ohaha, MB antos vb mod ile yüklediğimiz araçları nasıl kabin dlcsine uyumlu hale getiriyoruz çünkü mod yapımcıları uyumlu hale gelmiştir vs yazıp güncelliyorlar(Not: scs dosyasını açıp içine girebiliyorum Renault T'de birkaç skin ve motor ayarlarını değiştirdim)

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,623
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bu daha çok mod yapımcısının yapabileceği bir olay. Kendinizin yapabilmesi pek kolay değildir. Kabin aksesuarları destekleyen modlara bakın bence.

3. egudek257

egudek257 Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Biraz kurcaladım haklısınız içinden çıkılmayacak bi hal alıyor ::) güncellenmesini bekleyeceğiz artık :)

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,623
    Ödül Puanları:
    113
    RTA'nin modunu satın almış iseniz onlar güncelleme çıkartmış olabilir kontrol edin.

5. egudek257

egudek257 Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    satın almadım ama kabin dlcsine uyumlu hale getirdilerse almayı düşünüyorum ::)  o zaman her şey orjinal olacak inşallah ::D

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş