yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

SOHBET Muhteşemsin Çok Teşekkürler Simülasyon Merkezi

'Sohbet Bölümü' forumunda Afrikalı tarafından 4 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Afrikalı

Afrikalı Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Değerli yöneticiler ve forum sakinleri öncelikle ilk konum olmasından dolayı heyecanlıyım ancak bu konuyu açmayı bu güzel insanlara borçlu olduğumu düşünüyorum. Bu forumu ilk gördüğümden beri aldığım ilgi gerçekten diğer hiçbir forumla kıyaslanamaz iletişim bölümünden forum admini ile bizzat görüştüm sıkılmadan her türlü sorunuma anında çözüm buldular. Kibarlıkları olsun iyi niyetleri olsun kesinlikle isimlerinin hakkını veriyorlar. Gerçekten simülasyon merkeziler. Forum kullanımında başta sıkıntılar yaşamıştım ancak özenle bütün işlemlerimde bana tamamen saygılı ve muhteşem bir iyi niyetle yardım ettiler. Kuramadığım modlar olmuştu hemde buradan indirmeiğim modlar üstüne üstlük buraya üye bile olmadığım halde bana ettikleri yardım muhteşemdi. Çoğu forumda yöneticiler üyelere sert davranır ve aşalar ancak burası çok farklı gerçekten bir aile olduklarını bana hissettirdiler. Hepsinden ALLAH razı olsun. Bu güzel insalara çok teşkkür ediyorum.

2. zuhida96

zuhida96 Kurucu
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    1,389
    Ödül Puanları:
    113
    Kıvanç kardeşim asıl biz teşekkür ederiz.Bizim işimiz hizmet etmektir.Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize...

3. Afrikalı

Afrikalı Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim abim ben burada hiçbir forumdan görmediğim sevgi ve saygıyı gördüm. İnsana gerçekten değerli olduğunu hissettiriyorsunuz.
    :sm.net:

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,664
    Ödül Puanları:
    113
    Kıvanç gerçekten bizi gururlandırdın ve duygulandırdın. İşte amacımıza ulaştığımız an bu andır arkadaşlar. Bu güzel sözleri duydukya hizmet aşkımız sanki üçe beşe katlandı. Biz bu işi göünülden ve ciddi bir şekilde yapıyoruz asla bir yorumu bile hafife alıp geçiştirmiyoruz bütün üyelerimize büyük bir özenle ve kibarlıkla hizmet veriyoruz. Hepiniz bizler için çok değerlisiniz ve hepinizi çok seviyoruz biz bir aileyiz. Asla unutmayın hepiniz bizler için çok değerlisiniz. Sağolun varolun arkadaşlar.

5. Afrikalı

Afrikalı Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Nedemek abi ne yapsam sizlere borcumu ödeyemem. 

6. SwornToJustice

SwornToJustice Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Bende katılıyorum gerçekten böyle forum bulunmaz değerini bilin. 

7. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,664
    Ödül Puanları:
    113
    Çok teşekkürler güzel yorumun için Atakan. Sizlere kendinizi değerli hissettirebiliyorsak ne mutlu bize. 

8. Dincerim

Dincerim Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende aynı fikirdeyim. Aynı görüşlere yakın bir başlıkta ben açtım. Gerçekten çok başarılı buldum. Her şeyi ile çok iyi 5 yıldızı hak ediyor sonuna kadar

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş