yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

FS 15 DESTEK Oyun Yardım

'Destek Talepleri' forumunda -KaRTaL- tarafından 8 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. -KaRTaL-

-KaRTaL- Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Ön Yükleyici Takılabilen Traktör Alıyorum Fakat Ön Yükleyiciyi Takamıyorum Q Tuşu İşe Yaramıyor Başka Hangi Tuşu Kullanabilirim.Birde Alınan Araçları Ve Ekipmanları Koayabileceğim Bir Garaj Varmı Oyuna Yeni Başladımda Biraz Yardıma İhtiyacım Var.  :)

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,710
    Ödül Puanları:
    113
    Ben ekipmanları sağa sola diziyorum yerlerine takılma bence. O takmaya çalıştığın yükleyici traktörle uyumlumu diye bak. Eğer uyumluda olmuyorsa araçları sıfırlayıp tekrar dene. Hiçbir türlü takamazsan bana mesaj at kendi oyunumda bakarım uyumlumu diye. Bu bir sorun değildir böyle şeyler içinde destek konu açmayalım lütfen. 

3. -KaRTaL-

-KaRTaL- Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tamam Son Bir Sorum Olacak Belki Destek Talepleri Basit Nitelikli Oluyor Ama Takıldık Kaldık İşte.Mağazadan Alınan İnek Ve Koyunlar Nereye Konuluyor Tavuk Çiftliğini Buldum Ama İnek Ve Koyun Çiftliklerini Bana Foto Atabilirsen Altuğ Çok Sevinirim Teşekkürler Yardımların  İçin

4. -KaRTaL-

-KaRTaL- Hırslı Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Modlar Neden Görünmüyor Nasıl Etkinleştiricez Mağaza Bölümündede Modlar Kısmı Aktif Değil Bir Yardım Lütfen.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş