yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Oyundan Atma Sorunu

'Destek Talepleri' forumunda JelkA5 tarafından 27 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. JelkA5

JelkA5 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba ETS 2 de oynarken oyunun içinde bulunan radyoyu açtığımda belli bir süre sonra microsoft visual c++ runtime library hatası veriyor masaüstüne dönüyor hataya tamam deyince oyunu kapatıyor hataya bir şey demezsem arka plandaki ETS 2 yi açıp oynamaya devam ettiğimde ise kaplamalar yüklenmiyor anca kaplama bitince beyaz ekran geliyor ondan sonra yükleniyor ama ağaçlar tabelalar fln yüklenmiyor sadece yol yükleniyor o da belli mesafe bu sorun sadece online radyoyu açtığımda oluyor radyo açmazsam normal oyunuma devam ediyorum hiç atmıyor oyundan bunun sebebi sizce ne olabilir şimdiden cevaplar için teşekkürler.

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,715
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba oyununuz orjinalmi ve işletim sisteminiz nedir? Eğer orjinal ise Steam, gerekli Visual C++ sürümlerini otomatik olarak yüklemektedir. İsterseniz sizde bunları manuel olarak yükleyebilirsiniz.

3. JelkA5

JelkA5 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    oyunum orjinal isletim sistemi win 10 steam ın yüklemiş olması gerekmez mı hata c++ ın olmayısı galiba değil mi manuel olarak nasıl yükleyebilirim

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,715
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Windows 10'un bunları otomatik olarak yüklemesi gerekirdi. İşletim sisteminiz güncelmi peki? Eğer güncel değil ise güncellemeleri kontrol edin. Manuel olarakta buradan indirebilirsiniz; Visual C++

5. JelkA5

JelkA5 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    işletim sistemim güncel sürekli güncelleme geldikce guncelliyorum bu baglantıdan güncellemede yapmıstım buraya yazmadan once bunu da denedim yani yine aynı sorun var

Yükleniyor...