yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ÇÖZÜLDÜ Profil Oluşturma Ekranında Donma

'Çözülmüş Destek Talepleri' forumunda tyfralgn tarafından 1 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. tyfralgn

tyfralgn Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar oyunu kurduğumda oyuna giriş yaptığımda giriş ekranında profil oluşturma ekranında kalıyor donuyor tepkisiz şekilde bu oyunu daha öncede oynadım bilgisayarımda kaldırıyor bir önerisi olan ? şimdiden teşekkürler...

2. giresunlu28

giresunlu28 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Aynı sorun bendede oluyor. İşletim sistemim windows 8.1 oyuna sıfırdan girince profil açma ekranı gelmeden donuyor. Ama save game atsam profil atsam donma olmuyor. Yani kendim profil olusturamıyorum.

3. tyfralgn

tyfralgn Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    evet aynen yeni profil oluşturulmuyor sadece save dosyası ile girebiliyorm

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,667
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bu sorun çeşitli işletim sistemlerine bağlı olarak bütün paketlerde görülmektedir, hazır save kullanarak yada orjinal oyun satın alarak sorunu çözebilirsiniz. Save dosyalarının tam olarak sürümünüze uyması gerekmez. Herhangi birini indirebilirsiniz.

isot bunu beğendi.
  5. saidberat66

saidberat66 Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaslar hazir save atin sonra oyuna girin donmaz bende oyle oluyo ats de de oyle olmustu

İMPaRaToR bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.