yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Profilim gözükmüyor

'Destek Talepleri' forumunda tumha56 tarafından 15 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. tumha56

tumha56 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamün aleyküm gardaşlarım,

oyunu kaydedip çıkıyorum daha sonra oyuna girdigimde varolan profil gözükmüyor direkt yeni profil oluştur çıkıyor karşıma ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim.

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,578
    Ödül Puanları:
    113
    Tamamı büyük yazı yazmanız yasaktır lütfen daha dikkatli olunuz.

Size yardımcı olabilmemiz için oyun sürümünüz, oyununuzun orjinallik durumu, kullandığınız antivirüs programı, işletim sisteminiz vs gibi bilgiler vermelisiniz.

3. tumha56

tumha56 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kusura bakmayın öğrenmiş oldum oyunun sürümü 1.23.2.1 360 total security antivirüs programı kullanıyorum oyunum orjinal işletim sistemi windows 7 4gb ram 32 bit işlemci

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,578
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba oyununuzu güncellemenizi tavsiye ederim ve büyük ihtimalle mevcut ürün anahtarınızla Steam'e oyununuzu ekleyebilirsiniz. Steam oyunları otomatik olarak güncellemektedir. Sorunu birde bu şekilde inceleyin. Tekrarı halinde Teamviewer ile destek verebiliriz.

5. tumha56

tumha56 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki saolun dediginiz gibi yapacagım

6. nickkneyimee

nickkneyimee Yeni Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sa. abilerim yeni konu açmayı bilmiyorum kusuruma bakmayın ,benimde bir sorunum var oyun açılıyor profil yerine geldiğinde donuyor .oyunun farklı bir sürümünü indirdim ama yine aynı hatayla karşılaştım . bilgisayarımı yeni formatladım zaten formatladıktan sonra oldu , şimdiden teşekkür ederim

Yükleniyor...