yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

RBS HABER Rodobus Simulator Kamera Açısı ve Sistem Gereksinimleri Hakkında Gelişmeler

'RBS Güncel Oyun Haberleri' forumunda İMPaRaToR tarafından 20 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,667
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba arkadaşlar rodobus simulator hakkındaki güncel haberleri en detaylıca sizlere aktarmaya çalışıyoruz.
    Haber detayları aşağıdadır buyrun.
    Portekizceden çevrilmiştir. Çeviri tamamen bana aittir lütfen insaflı olun ingilizce değil protekizceden çevrildi. Küçük hatalarım olabilir.
    Emeğe saygı !!! 
    Not: Başka kaynaklarda kullanılması kesinlikle yasaktır.

Türkçe Çeviri:

Iyi akşamlar. Bu asla demek değildir ...
    Zaten fotoğraflarda görünebilir bir film türü kamera modu yanlısı var. Oyunu geliştirmek için sizlerle paylaşıyoruz.

Aşağıda Rodoobus Simulator'un oluşturulduğu yapılandırma (sistem) gözükmektedir :

Ekran kartı: ATI HD 6670 128its
    işlemci : Core 2 Duo E7500 2.93 Ghz
    Ram (Bellek): 4 GB
    Çözünürlük : 1920x1080 60 fps hızında çalışan (istenirse 40 fps ye düşürülebilir, seçenek mevcut)
    Yapılandırma (sistem) daha iyi ise çok daha iyi çalışacaktır.
    Eğer yüksek çözünürlüğü kaldırabilecek bir yapılandırma (sistem) mevcut değil ise isterseniz bitki yoğunluğunu düşürebilrisiniz.

Çocuklar gündüz okuldaydım ve otomatik olarak gece işteydim. Çalışmam gerektiğinden oyun olmadan 4 ay boşa gitti. Şimdilik bu kadar ama ben bitirdim ve oyunda bulunan bir sorun hakkında sizin görüşlerinizi almak istiyorum, Çünkü düzenleme için yeniden buradayım. Oyun gecesi tekrar çalışıyorum. Umarım yakında tekrar görüşürüz.

Orjinal Metin:

Boa noite. Pra não dizer que nunca mais postei nada...
    To a desenvolver um modo câmera tipo cinematográfica pro jogo talvez já apareça no vídeo.

A configuração onde o RBS é criado é a seguinte:
    Placa de vídeo ATI hd 6670 128its
    processador: core 2 duo E7500 2.93 Ghz
    Memoria Ram 4 GB
    resolução: 1920x1080 rodando a 60 fps ( a depender do cenário elementos presentes nele pode reduzir para 40 fps)
    Se sua configuração for mais recente ou maior que isso vai rodar tranquilo. se for menor da pra reduzir resolução e vegetação que algo que pesa bastante.

É isso ai pessoal eu passei 4 meses sem trabalhar no game por causa da auto escola era trabalho de dia e auto escola a noite fiquei sem tempo nenhum mesmo, mas ja terminei e estou trabalhando no game a noite novamente, to organizando aqui por que quero saber a opinião de vocês sobre um problema que encontrei no jogo. até breve.

İşte Resimler:

:sm.net: KALİTEMİZ BOZMAMAK ADINA HİÇBİR ZAMAN ALINTI PAYLAŞIM YAPMIYORUZ  ;)

2. zuhida96

zuhida96 Kurucu
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    1,392
    Ödül Puanları:
    113
    Bilgilendirme için teşekkürler.Birde gerçek çıkış tarihini öğrenebilseydik.Neyse beklemeye devam.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş