yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

RBS HABER Rodobus Simulator Oyun Motoru ve Programlama

'RBS Güncel Oyun Haberleri' forumunda İMPaRaToR tarafından 17 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,604
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba arkadaşlar aylar sonra Rodobus Simulator resmi sayfasından Adriano Silva bir haber paylaştı. Aldığımız bilgiye göre oyun motoru ve programlamada Rodobus Simulator'e destek olacak biri var gibi görünüyor.

Türkçe Çeviri:

İyi günler çocuklar, benim projede hareket var, oyun motoru değiştirmede ve programlamada bana yardımcı olacak bir arkadaşım var. O yüzden dosyaları ve paketi atmak için gidiyorum. Bakalım, ne olacak?

Portuguese (Portekizce):

Bom dia pessoal, voltei a mexer no projeto, vou revirar os arquivos ver o que da pra ir fazendo, pelo que parece que vou ter que mudar de engine, tem um amigo que vai me ajudar na programação. vamos ver no que da isso.

Not: Simülasyon Merkezi tarafından Portekizceden çevrilmiştir.

:sm.net: KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR :sm.net:

2. zuhida96

zuhida96 Kurucu
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    1,373
    Ödül Puanları:
    113
    Hadi hayırlısı bakalım.Beklentimizi umutlandıracak bir sonuç oluşturur inşallah...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş