yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ÇÖZÜLDÜ Şasi seçimi

'Çözülmüş Destek Talepleri' forumunda son_samuray tarafından 6 Temmuz 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. son_samuray

son_samuray Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba

Sizin desteklerinizle oyunun son sürümünü indirdim ve çok büyük bir keyif ile oynuyorum öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim. Çekici olarak Volvo FH 16 kullanıyorum ve şasilerin hepsini açtım ama bu şasilerden hangisi daha iyi/verimli hangisi tercih etmeliyim yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Teşekkürler

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,574
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bizde teşekkür ederiz, şaşiler arısında 4x2, 6x2, 6x4, 6x2/4 gibi seçenekler mevcut. Tamamen isteğinize göre orta aks kontrolü, arka aks kontrolü yada düz tercih edebilirsiniz. Aralarında mükemmel derecede fark olmasada elbetteki fark bulunmakta. Araç çekişi, yakıt kapasitesi, çeşitli aksesuar farklılıkları vs. gibi etkenler mevcut.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.