yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Selamlar

'Tanışma Bölümü' forumunda Bendërbrau tarafından 27 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Bendërbrau

Bendërbrau Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,

İsmim Berke 17 yaşındayım.Simulasyon oyunlarına bulaşma sebebim tamamen küçüklükten gelen otobüs aşkı.Simulasyon oyunlarıyla 2009 yılında tanıştım ilk deneyimim 18 Wos pedal to the metal Türkiye otobüs haritasını ararken şans eseri Bus Driver'ın demosunu indirip setra kopyası Tier 5'teki sarı otobüsü 60 dakika kadar oynayıp bir daha oynayamamanın üzüntüsüyle yıkılmak üzereyken şans eseri pedal to the metal otobüs modunu kurup 1 sene civarı oynadım.Çok iyi hatırlıyorum o zamanlar
    Metin2 revaçtaydı herkes eve gidip Metin2 oynardı ben koşa koşa eve gelip düşük grafiklerde fiziksiz bir şekilde o süslü Kale Seyehat 403ü ile oynardım(resime bakınca yine hüzünlendim).

Tabi ondan yaklaşık 2 sene sonra haulin süper mod dönemleri başlamıştı bende hemen kendimi kaptırdım.Süper modlar gelişti hatta birebir otogar modelleri yapıldı harika otobüs modları çıktı.Şuan ETS 2 'de olmayan çoğu otobüs modu haulinde vardı hemde sürüyle skiniyle beraber.

1.5 sene felan geçmiş olması lazım ardından Euro Truck Simulator çıktı benim favorimdi çünkü o grafikler bana gerçek hayat gibi geliyordu.Euro Truck Simulator'de polonyalıların veya rusların olması lazım bir otobüs modu vardı,onu indirip oynardım(tabi yarım saat oynadıktan sonra hep oyundan atardı).

Ve şimdi mi aslında şuan simulasyon oyunlarından en az zevk aldığım noktadayım çünkü işler büyüdü insanlar artık grafiklere,fiziklere bakıyorlar oysaki haulini oynarken kimsenin umrunda değildi grafikler.Açıkçası şuan ETS 2 olmasaydıda Haulin'i sabahtan akşama kadar o ıslık sesi gibi gelen ventil sesleri eşliğinde oynasaydım.

Sanırım bi tanışma konusundan çok depresif bir yazı oldu ama umarım okurken zevk alırsınız.:D
    :sm.net:

#1 Bendërbrau, 27 Ağustos 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 31 Ağustos 2016
    KingScania™, zuhida96, isot ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,664
    Ödül Puanları:
    113
    Merhablar aramıza hoş geldiniz, ailemize katıldığınız için çok teşekkürler. Gerçekten depresif bir yazı olmuş katılıyorum ancak benimde simülasyon oyunları ile tanışmam 18 Wheels of Steel Hard Truck oyunu ile olmuştu. Tam bir simülasyon severim ve 2003 yılından beri simülasyon oyunları oynarım. En son bunu mevcut işleyişe karşı gelerek bütün üyelere tek tek saygı ve sevgi gösterilen bir platform oluşturarak Simülasyon Merkezi ile taçlandırdık.

isot ve pATroNN bunu beğendi.
  3. Bendërbrau

Bendërbrau Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    73
    Ödül Puanları:
    18

Benim ne yazıkki 2009 yılına kadar kotalı bir internetim vardı ve oyun indiremiyordum ve dramatik olan kısım ise şu internetten otobüs oyunu yazıp sürekli fotoğraflara felan baktığımı hatırlıyorum özellikle attığım o kale seyehat 403'ü acayip hoşuma giderdi sabah akşam açıp fotoğrafına bakardım :D

BeyefendiBey, pATroNN ve İMPaRaToR bunu beğendi.
  4. isot

isot [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    327
    Ödül Puanları:
    63
    Eskiden 300 MB'lık oyunları ne hevesle oynar idik, şimdi 60 GB'lık oyunlar o eski samimiyeti veremiyor sanki. Ben fazla lüks olmayı sevmediğin için oyun seçerken çok yüksek grafiklere aldanmam, konusu ve kolay oynanabilirlik önemli. Ama ETS bir bağımlılıktır, vazgeçilemez. :)

İMPaRaToR ve Bendërbrau bunu beğendi.
  5. zuhida96

zuhida96 Kurucu
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    1,389
    Ödül Puanları:
    113
    Berke hoşgeldin,aradıkların bu adreste umarım hep birlikte kalırız...

KiTaNepFuKa, Bendërbrau ve İMPaRaToR bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş