yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Setup Kurulum Sorunu

'Destek Talepleri' forumunda kayzer001 tarafından 1 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. kayzer001

kayzer001 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oyunu setup acrigimda sonlara dogru durdur yeniden dene yoksay gibi seyler cikiyo biraz arastirdim ama ramla alakali.oldugunu soylrdiler ramin birini cikariyprum ama yine ayni.sirun cikiyo. Yardimci olabilecek varsa sevinirim

2. zuhida96

zuhida96 Kurucu
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    1,361
    Ödül Puanları:
    113
    Maalesef yazdıklarınızdan birşey anlayamadım...

3. bariss1234

bariss1234 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ets 2 1.24 link varmı

4. kayzer001

kayzer001 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Diyorum ki Euro Truck simulatör 2 setup açıp kurmaya basladıgında bi süre sonra bi hata cıkıyo. Dosya okunamıyor yeniden dene durdur yoksay gibi. Bu sorun torrentle indirdiğimde oluyo. Sebebini soruyorum.

5. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,571
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba hangi sürümü indirdiğinizi ve sistem özelliklerinizi belirtirmisiniz.

6. kayzer001

kayzer001 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    4 gb ram 64 bit 2 gb ekran kartı 3.00 ghz win7. Ayrıca su an oyun nasıl olduysa kuruldu. Ama su an deneme modunda oyun acılıyor tek sıkıntı crackladigimde açılmıyor. The game file system failed to initialize aborting now diyo.

7. asdfg1236

asdfg1236 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ya arkadaşlar biraz önce ets2 yi indirdim torrentle =Euro Truck Simulator 2 v1.24.1.1 (35 DLC)(2-click run).exe diye bişey inidrdi setup sanırım. açılmıyor lütfen yardım 3 saatte indirdi madur bırakmayın....

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş