yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Steam Hatası

'Destek Talepleri' forumunda BrnSnk tarafından 5 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. BrnSnk

BrnSnk Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaşlar oyunun en son sürümünü burdan indirdim ve kurdum oyuna girdiğim zaman bir süre oynadıktan sonra ya da oyuna giriş yaptığımda bir anda kasıp oyundan atıyor ve steam çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

2. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,578
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, sistem özelliklerinizi, işletim sisteminizi, kullandığınız modları ve oyun sürümünüzü tam olarak belirtebilirmisiniz lütfen.

3. Hamza Delibaş

Hamza Delibaş [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    aynı problem bende hala devam ediyor daha önce ben de destek istedim yöneticilerimizin yönlendirmelerinden çıkan sonuç windows 7 kaynaklı olduğu yönündeydi

4. BrnSnk

BrnSnk Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    İşlemci: İntel Core i3 2.20Ghz
    2 Gb Ram 32 bit işletim sistemi 64 bit tabanlı
    Windows 8
    Oyun sürümü 1.23.2.1
    Normalde bu özellikle oyunu orta görüntü seviyesinde çok rahat oynuyodum hatta zevkine yüksek seviyede de oynuyodum bu sürümde oyun normal işlevinde rahatça ilerlerken anlık kasıp bekletip oyundan atıyor

Kullandığım modlar kabin aksesuarları modu, rjl, hasarsızlık ve şirketleri düzeltme mod başka mod yok kullandığım

#4 BrnSnk, 6 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 6 Mayıs 2016
  5. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,578
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba 2 gb ram için destek verilmemektedir, bu şekilde her türlü hata ile karşılaşabilirsiniz. Euro Truck Simulator 2, 4 gb Ram ve üstü ile test edilmektedir. Oyunun minimum sistem gereksinimlerini karşılayabilecek şekilde Ram miktarınızı yükseltmelisiniz. Bunların dışında Windows 10 pro 64 bit işletim sistemini tavsiye ederim.

6. BrnSnk

BrnSnk Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Peki teşekkürler

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş