yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Tıklama ve Klavye Sorunu

'Destek Talepleri' forumunda HeavelsT tarafından 13 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HeavelsT

HeavelsT Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler merhaba bugün ETS2 1.21 güncellemesini indirdim forumdan ama oyuna girdiğimde hiçbiryere tıklanmadı klavye etki etmedi mesela ikonların üstüne geliyorum animasyonu oluyor ama tıklanmıyor muhtemelen crackte sorun var.
    Edit:Beyler sadece crack'i yapıp denedim ayrı olarak indirdim yani sorun düzeldi sanırım gelişme olursa yazarım buraya.

2. Vega3onD

Vega3onD Deneyimsiz Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen . Benim Euro Truck u Yanlışlıkla Sildim Dün Tekrar Kurdum Aynısı Bendede Oldu Ama Şu Anda Bişey Yok :)

3. HeavelsT

HeavelsT Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    hm bende sanırım çözdüm crackle ama emin değilim belki ilerde olabilir :cry:

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,656
    Ödül Puanları:
    113
    Malesefki korsan içerikler için destek talepleri açamazsınız, sorun yaşadığınız içerikle ilgili konuya yorum yazarak destek isteyebilirsiniz.
    KONU KİLİT

Yükleniyor...