yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Travego Skin Şablonunu Nereden Bulabilirim

'Destek Talepleri' forumunda cenobili tarafından 3 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. cenobili

cenobili Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar kolay gelsin özellikle skin ypımıyla ugrasan arkadaşlar bana yardımcı olursa cok sevınırım sabahtan berı aramama ragmen ets2 1.22.2.3 güncellemeli oyunum için travego ve birkaç farklı modelde skin yapımı için uğraşacagım lakin hazırda şablon bulamıyorum elınde olan yada nereden ındırebilecegimi bilen varsa lütfen bana yardımcı olabilirmi ilgi ve yardımınız için çok teşekkür  ederim iyi günler iyi oyunlar :-/​

2. BeyefendiBey

BeyefendiBey Fanatik Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    herhangi bir skinin üzerinde çalış şablona ihtiyacın yok :)

3. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,618
    Ödül Puanları:
    113
    Forum kurallarının 15. maddesi gereğince başlık düzenlendi lütfen daha dikkatli olalım. Birçok travego modu bulunmakta istediğinizi seçip indirerek içinden şablonu alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş