yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Yakıt Aşırı Hızlı Bitiyor

'Destek Talepleri' forumunda darken-b tarafından 4 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. darken-b

darken-b Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Scania R RjL için 5000 HP 25000 Tork gücünde bir motor modu kullanıyorum ama bu motorda gaza basmaya gelmesin yakıt aşırı hızlı bitiyor 1400 LT'lik depo 300-400 km yol yapamıyor bunu düzenlemek istedim açtım modu ama motor gücü ve tork gücü ayarı var başka ayar yok başka bir yerden ayarlayabilir miyiz acaba bu modu veyaz yakıt tasarrufu yapan bir mod önerir misiniz şimdiden teşekkürler...

2. kaan067135

kaan067135 Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ayarlar--oynanıştaki gerçekçi yakıtı kapatmanı den derim ben

#2 kaan067135, 4 Mayıs 2016
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Mayıs 2016
  3. darken-b

darken-b Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Onu kapayınca araç hareket etsin yakıt azalıyor gaza basmasam bile 50 LT tasaruf sağlıyor birşey fark etmiyor, 3000HP motor var başka araçta ama o böyle harcamıyor Mod ayarlarında birşey var ama açtım notepad++ ile bir şey anlamadım.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş