yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Yedek Kayıt

'Destek Talepleri' forumunda mstfckmk tarafından 5 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. mstfckmk

mstfckmk Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar selamlar.

Burdan daha önce indirip level 15 e kadar oynadığım oyunun kayıt dosyalarını yedekleyip bilgisayara format attım windows 10 kurdum. Birkaç gün windows 10 da almış olduğum kayıt yedeklerimle oyunu oynamaya devam ettim. Sonrasında windows 10 dan tekrar windows 7 ye döndüm ve dönmeden önce de yine kayıtlı oyunumun yedeğini aldım.

Oyunu tekrar yükledim windows 7 de ve kayıt dosyalarını da ilgili yere attım. Oyuna girdim ve şok :( oyun almış olduğum yedeği görmüyor. Bu konuda yardım edebilecek biri var mı? Şimdiden teşekkürler.

2. zuhida96

zuhida96 Kurucu
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    1,377
    Ödül Puanları:
    113
     Kayıt dosyalarında bir eksik vardır...

3. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,631
    Ödül Puanları:
    113
    En büyük hatanız windows 10'dan tekrar windows 7'ye dönmeniz. Herzaman en güncel işletim sistemini kullanmak en iyisidir. Güncel olmalısınız, eskiyi bir kenara bırakın artık bence. 15 level fazla değil tekrar kolayca yapılabilir. Bende aynı fikirdeyim ya dosyalarda bir sorun var yada işletim sistemleri arasında oyun yönünden bir uyumsuzluk.

4. mstfckmk

mstfckmk Çaylak Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynı isimde profil açarak level 11 e kadar kurtardım nasıl yaptım bilmiyorum ancak oyunun görmesini başardım ancak heves kalmadı sildim. Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş