yandex metrica
Duyuruyu Kapat
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 DESTEK Yükleme

'Destek Talepleri' forumunda bahadıR10 tarafından 29 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. bahadıR10

bahadıR10 Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Her yeni güncelleme indirdiğimizde eski sürümler bilgisayarda kalıyor ve hafızayı dolduruyor. eski sürümleri silsek oyuna zarar gelir mi? :cry:

2. {_KeReM_}

{_KeReM_} [Silver Üye]
    Silver Üye

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Eski dosyalar yeniden yüklenmiyor ki eski dosyaların üstüne yeni dosyalar eklenip değiştiriliyor yani o yüzden fazla dosya olmuyor. 

3. bahadıR10

bahadıR10 Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    ben güncellemeleri bu siteden indiriyorum ama steamdan güncellemiyorum. 1.17 ayrı .18 .19 ve son olarak 1.20 hep ayrı klasörlerde ve hepsi 1.5 gb civarı

4. İMPaRaToR

İMPaRaToR SM Team Ceo
    Site Yetkilisi Kurucu

Alınan Beğeniler:
    3,594
    Ödül Puanları:
    113
    Güncellemeler birbirinin üstüne yüklenir yani harddisk te yer kaplamaz dediğiniz gibi. Eğer doğru anladıysam güncelleme diye 1.20 full sürüm oyunu indiriyorsunuz. Full sürüm sonuçta güncelleme değil. Baştan oyun indiriyorsunuz yer kaplamaması imkansız. Aslında önceki oyunu kaldırırsanız yine yer kaplamaz. Ancak şunu belirteyim bu tarz konu açan üyelere uyarı veriyoruz.

Crack, serial, korsan oyun sorunlarınızı içeren konular açamazsınız.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.