yandex metrica
Duyuruyu Kapat
announcement icon
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ATS HABER American Truck Simulator Harita DLC Açıklamaları

'ATS Güncel Oyun Haberleri' forumunda İMPaRaToR tarafından 18 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

 1. İMPaRaToR

  İMPaRaToR Onursal Kurucu
  Site Yetkilisi Kurucu

  Katılım:
  15 Eylül 2014
  Mesaj:
  3,281
  Alınan Beğeniler:
  5,985
  Ödül Puanları:
  985
  Merhaba arkadaşlar; SCS Software beklenen American Truck Simulator Harita DLC Açıklamaları'nı yaparak fanların çıkış tarihinden önce merak ettiği soruların cevabını verdi. Aktarılan bilgilere göre 3 Şubat‘ta American Truck Simulator‘ın yayınlanması ile birlikte Nevada DLC‘si tamamen kullanılabilir olacak ancak Arizona DLC‘sinin yayınlanmasının bir yıl gibi bir süre alacağı belirtildi. En önemli detay ise Nevada DLC‘si ve Arizona DLC‘si herkes için açık ücretsiz bir oyun güncellemesi olarak kullanıcılara sunulacak olması. American Truck Simulator çıkışıyla birlikte California Eyaleti‘nin tamamını kapsayacak. American Truck Simulator Tavsiye Edilen Satış Fiyatı‘da yapılan açıklamalar arasında. Aktarılan bilgilere göre oyunun Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 20$/20£ olarak belirtildi. Verilen fiyatları değerlendirdiğimizde American Truck Simulator Türkiye Satış Fiyatı yaklaşık olarak 60 – 65 TL civarı olacaktır. Oyunun medya içeriğinin bütün dijital ve perakende satış noktalarında kesinlikle aynı olacağı bildirildi ancak birde oyunun karton kutuda Special Edition versiyonu çeşitli yayın ortakları tarafından satışa sunulacak. American Truck Simulator Güncellemelerle sürekli olarak geliştirilmeye devam edecek. Daha fazla bilgi için lütfen detaylı Türkçe Çevirimize göz atınız.

  Türkçe Çeviri:

  American Truck Simulator Harita DLC'si Açıklamaları

  [​IMG]

  American Truck Simulator ve gelecek ilk sürümü çıkış mesajı için planlarımız ile ilgili yolumuza çıkan sorulara çığ gibi cevap verme zamanı geldi.

  İlk günki çıkış, Kalifornia eyaletini içerecektir. Zaten her zaman planımız buydu.

  Ayrıca 3 Şubat'ta Nevada Eyaleti'nin, çıkış için tamamen hazır olacağını onaylamaktan mutluyuz. Oyun kutu ambalaj tasarımını kesinleştirirken hala Nevada'nın bitiş çizgisi hakkında emin değildik, bu yüzden raflarda duran perakende kutuları üzerine Kalifornia spotu koyacağız. Ama aslında daha çok kapının hemen dışından gelebilecek şekilde. Kısacası, Nevada DLC'si herkes için ücretsiz bir oyun güncellemesi olacak, nereden olursa olsun yada oyunu satın aldığınız zaman, resmi çıkış tarihi ile birlikte hemen kullanılabilir olacak.


  [​IMG]

  Ayrıca Arizona Eyaleti'nin, zor bir iş olacağı artık halka açık bir bilgidir. Aslında perakende kutulu ambalaj üzerinde, Arizona DLC'sinin eninde sonunda bittiği zaman bu oyun sürümü sahipleri için kilidinin açık olacağına dair bir ifade var. Arizona DLC'sininde herkes için ücretsiz bir oyun güncellemesi olacağını onaylayabildiğimiz için mutluyuz. Dünyanın bu kısmı hala geliştirilme aşamasındadır bunun için sadece biraz daha beklemek zorunda kalacaksınız.

  Gerçekten oyunu nereden satın alacağınız hakkında belirli bir kanal için endişelenmenize gerek yok, Steam olsun, herhangi başka bir dijital mağaza veya bir tuğla-harç mağazası olsun oynanabilir içerik herkes için aynı olacak.

  Aslında, bu temel sürüm yanındakilerdende bahsetmeliyiz, birkaç perakende yayıncı ile oyunun çıkacak zengin (ve daha pahalı) bir versiyonunu sunmaya karar verdik. Bunlar büyük karton kutularda kesinlikle daha güzel ek ürün öğelerinden oluşan cool bir seçim içerir, bu yüzden ekstra değeri ile örneğin çok güzel bir doğum günü hediyesi olabilir. Ama oyunun kendisine gelince, yükleme medyası aynı, ve aynı DLC seti, oyunun normal sürümüne sahip insanlar ile oyunun bu Özel Sürümü'nü (Special Edition) satın alanlar içinde kilidi açık olacak.

  Oyunun tavsiye edilen fiyatı 20$/20£ olacak, diğer para birimleri için beklenen bir durum olsa da, bazı yerel pazar özellikleri ve güzel yuvarlak bir rakam görüntüleme ihtiyacı hafif farklılıklara (varyasyonlara) neden olabilir.


  [​IMG]

  Kesinlikle Arizona ile American Truck Simulator dünyası üzerinde çalışmayı durdurma gibi bir planlanımız yok. Bununla birlikte, lütfen önümüzdeki yolun uzun olduğunu unutmayın, ve kıtayı kapsayacak şekilde yapmamız yılımızı alacak. Düzenli ücretsiz güncellemeler ile oyuna özellikler eklemeye devam edeceğiz, ama hepsi değilsede en ileri harita genişleme DLC'leri, paralı olacak. Bir iş modeli içeriğini inşa etme izni almak için normale göre on kat daha fazla miktarda geç başlangıç yapmak zorunda kalmıştık. Eğer kıyıdan kıyıya ileri gitmeye bakıyorsanız, artık bunu yapmak mümkün olmayacaktır, ve daha sonra size ilk satın alma fiyatından daha pahalıya mal olacaktır.

  Doğu Kıyısına ulaşma şansı elde etmek harika olurdu, ekvator enleminden en az 60 derece kuzeye ve güneye doğru kaydırabilmek mümkün olsa muhteşem olurdu. Ama sonuçta, bu size bağlı, bizim hayranlarımız var nede olsa. - cüzdanları ile oy verebilecek. Yeni fırsatlar ve zorlukları ele alan takımımızın, gelecekteki büyümesine sağ rehberlik vermeniz için sizi bekliyoruz.

  Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!


  English (İngilizce):

  American Truck Simulator Map DLC Clarifications

  It's time to respond to the avalanche of questions coming our way concerning our plans for the initial edition of American Truck Simulator and its post-release future.

  The day one release will contain the state of California. That was always the plan.

  We are happy to confirm that on February 3rd, we will also have the state of Nevada fully ready for release. We were still not sure about Nevada's finish-line when the game box packaging design was being finalized, so the boxes sitting on retail shelves will put the spotlight on California, but there is actually more coming your way right out of the gate. In short, DLC Nevada will be a free game update for everyone, no matter where or when you will have bought the game, available immediately on official release date.

  It is also public knowledge by now that we are hard at work on the state of Arizona. On the packaging of the retail box, there is actually an explicit statement that DLC Arizona will unlock for owners of this game edition when it's eventually finished. We are delighted to confirm that Arizona DLC will also be a free game update for everybody. You will just have to wait for it a little bit longer, this part of the world is still under development.

  You do not really have to worry about the particular channel where to purchase the game, whether it's on Steam, in any other digital store, or in a bricks-and-mortar shop, the playable content will be the same for everybody.

  Actually, we should also mention that next to this base release, several retail publishers have decided to also offer a richer (and more expensive) edition of the game on release, calling it Collector's Edition. These bigger cardboard boxes are surely nicer, they contain a cool selection of additional merchandise items, so it would be for example a very cool birthday gift with extra value. But when it comes to the game itself, the installation media is the same, and the same set of DLCs will be unlocked for those buying this special edition of the game as will for people with the regular edition of the game.

  Recommended price of the game is going to be $20/€20, though it is to be expected that for alternate currencies, some local market specifics and the need to display a nice round figure may cause slight variations.

  We surely do not plan to stop working on American Truck Simulator world with Arizona. However, please be aware that the road ahead of us is long, and it will take us years to cover the continent. We will continue to add features to the game with regular free updates, but most further map expansion DLCs, if not all, will be paid. We have had to pick a business model allowing us to build more than ten times the amount of content compared to what we are launching with.  If you are looking forward to drive coast to coast, you will not be able to do that now, and it will cost you more eventually than the price of the initial purchase.

  It would be great to get the chance to reach the East Coast, it would be fabulous to be able to push north towards at least 60 degs latitude and south towards the Equatorial. But ultimately, it is up to you, our fans, if this happen - you will vote with your wallets. We expect to get the right guidance from you on future growth of our team to handle the new opportunities and challenges.

  Thank you for your patience and support!


  Hatırlatma: Çeviri tamamen Simülasyon Merkezi tarafından yapılmış olup asla izinsiz başka bir kaynakta kullanılamaz.

  :sm.net: KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR :sm.net:
   
 2. zuhida96

  zuhida96 Kurucu
  Site Yetkilisi Kurucu

  Katılım:
  29 Kasım 2014
  Mesaj:
  4,314
  Alınan Beğeniler:
  2,578
  Ödül Puanları:
  675
  Oyunun fiyatı yeni bir oyun için makul seviyede ama daha da ucuz olsa iyi olabilirdi.Gelecek dlclerinde ücretsiz olması iyi haber.Çeviri için sağolasın...  :))
   
 3. BeyefendiBey

  BeyefendiBey Fanatik Üye
  Kullanıcı

  Katılım:
  2 Ocak 2016
  Mesaj:
  250
  Alınan Beğeniler:
  53
  Ödül Puanları:
  65
  Biraz tuzlu ama bakalım torrente düşerse indiririm beğenirsem alırım. Çeviri için teşekkürler bayağı uğraştın herhalde.
   
 4. HeavelsT

  HeavelsT Gayretli Üye
  Kullanıcı

  Katılım:
  15 Eylül 2015
  Mesaj:
  87
  Alınan Beğeniler:
  30
  Ödül Puanları:
  35
  forumumuzda bekleriz ATS'yi de :)
   
 5. koraydumann53

  koraydumann53 Daimi Üye
  Kullanıcı

  Katılım:
  26 Ekim 2016
  Mesaj:
  45
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  15
  ya atsyi şimdi indirdim oyuna giriyor tam şirket isimi falan yazısı çıkınca oyundan atıyor neden
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş