yandex metrica
Duyuruyu Kapat
announcement icon
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Car Mechanic Simulator Oyundan Atıyor

'Destek Talepleri' forumunda look5 tarafından 10 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. look5

look5 Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    25
    Car Mechanic Simulator indirdim ama bazen oyundan atıyor bunun nedeni nedir ve ayrıca 2 kere indirip sildim hızlı bilgilendirirseniz teşekkürler

#1 look5, 10 Ocak 2017
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2017
  2. YALLY

YALLY Gayretli Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    15
    Merhaba dostum.Oyunun hangi sürümünü inidrdin? İşletim sistemi Ekran kartı vs bilgilerini yazar mısın? Bir de oyuna her girdiğinde mi atıyor veya oyunu açtığın gibi mi yoksa oyun devam ederken mi atıyor?

3. look5

look5 Daimi Üye
    Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    25
    son sürüm
    bellek(ram) 2 gb
    32bit
    500-600gb arası alabilir kapasitesi
    oyunda mesela bir arabaya tıklıyorum oyundan ses geliyor ve ardından durduruldu hatası veriyor

7 dlc li herhalde ve ayrıca windows 10 bilgisayar casper nirvana masaüstü 2 3 sene oldu

#3 look5, 11 Ocak 2017
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Ocak 2017
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş