FERNBUS HABER Fernbus Simulator Geliştirici Günlüğü #15 - Gelecek Büyük Özellik

İMPaRaToR

Kurucu
Site Yetkilisi
Kurucu
Katılım
15 Eylül 2014
Mesajlar
3,265
Beğeniler
6,326
Puanlar
985
#1
Merhaba arkadaşlar, TML Studios tarafından Fernbus Simulator Geliştirici Günlüğü #15 - Gelecek Büyük Özellik yayınlandı! Her ay düzenli olarak Geliştirici Günlüğü yayınlayan TML Studios Ekibi, Fernbus Simulator çıkışından sonraki ikinci Geliştirici Günlüğü'nü yayınladı. Diğerlerinden farklı olarak hem İngilizce hemde Almanca olmak üzere iki adet video yayınlayan TML Studios Ekibi bu sefer daha fazla kullanıcıya hitap etmeye kararlı. Geliştirici Günlüğü #15 ile birlikte; Fernbus Coach Simulator dünyası öncelikli olmak üzere ikiye bölünen videonun diğer yarısında TML Studios Ekibi tarafından geliştirilmekte olan yeni otobüs simülatörü hakkında bilgi verilmekte. Yeni oyunun Ekim 2016'da yayınlanacak olan resmi Teaser'ı ile birlikte ne tür bir otobüs simülasyonu olacağı, nerede gerçekleşeceği, hangi otobüs modellerini içereceği hakkında sorular cevaplarını bulacaktır. Gelecek otobüs simülasyonu oyununun ne tür bir ürün olacağı, nerede gerçekleşeceği, hangi otobüs modellerini içereceği vb. sorular hakkında kullanıcıları merak fırtınalarına sürükleyen TML Studios Ekibi dahil edilecek olan İnteraktif Kontrol Merkezli Multiplayer Özelliği'nin altını çiziyor. Siz değerli takipçilerimizi daha fazla bekletmeden Geliştirici Günlüğü ile baş başa bırakmak istiyoruz. :)

TML-Studios Fernbus Simulator Geliştirici Günlüğü #15 - Gelecek Büyük Özellik

Bilgilendirme: Video'yu izlerken altyazıları aktifleştirebilir ve bunların otomatik olarak türkçeye çevirisini sağlayabilirsiniz.

İngilizce Versiyon:


Almanca Versiyon:


TML-Studios tarafından yayınlanacak olan gelecek otobüs simülasyonu oyunu İnteraktif Kontrol Merkezli bir Multiplayer Özelliği ile çıkış yapacak. Bu aşağıdaki özellikleri içerir:
  • The user can set up a virtual company, and will lead it with the goal of earning money.
  • The control center has full control of everything that happens in the open world.
  • With a capital stock, the player can buy a certain amount of buses with AI drivers. They can then be sent on tour, based on the shift and time table that the user has to create.
  • Now, more users can join the game (multiplayer!) and join the control center and replace AI drivers.
  • With an integrated VOIP client, all drivers can communicate with the control center at any time. In a specific area (eg. same street), drivers can communicate with each other as well.
  • Users can walk and ride in buses that are on tour, no matter if with an AI driver or a real user. Users in this bus can also communicate with each other with VOIP, which nobody else can hear.
  • Switch shifts and take over the bus, based on the shift and time table.
  • With every completed ride, money can be earned, in order to buy new buses and drivers.

:sm.net: KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR :sm.net:
 
Son düzenleme:

isot

Deneyimli Üye
Kullanıcı
Katılım
10 Ağustos 2016
Mesajlar
665
Beğeniler
693
Puanlar
275
#2
Sn.İMPaRaToR bu oyun en iyi halini alıncaya kadar bekleyeceğim. "Yeni süper bilgisayarım projesi" kapsamında sermaye birikimine başlandı. Hayırlısıyla o gün gelince, sizden oyun durumunu soracağım. :) Tamamdır dediğiniz vakit, bu oyunu alacağım. Şimdilik bekliyorum. Teşekkürler.