yandex metrica
Duyuruyu Kapat
announcement icon
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

ETS 2 HABER İskandinavya İçin Kargolar

'ETS 2 Güncel Oyun Haberleri Bölümü' forumunda zuhida96 tarafından 18 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. zuhida96

  zuhida96 Kurucu
  Site Yetkilisi Kurucu

  Katılım:
  29 Kasım 2014
  Mesaj:
  4,286
  Alınan Beğeniler:
  2,537
  Ödül Puanları:
  675
  SCS Software,Euro Truck Simulator 2’nin İskandinavya DLC’si ile birlikte yeni dorse ve kargolar ile geleceğini açıkladı.

  Not:Çeviri Simülasyon Merkezi tarafından yapılmış olup başka kaynaklarda kullanılması kesinlikle yasaktır.

                                                                            Türkçe Çeviri:

  Euro Truck Simulator 2'nin dünyasında dorse ve kargolar ayrılmaz bir parçasıdır.Bu İskandinavya DLC'si içinde böyle olacaktır. İskandinavya DLC'sinde yeni dorseler ve 80'nin üzerinde yeni kargoyla yük taşıma listesi genişletilerek oyuncuların dikkatinin çekmek istiyoruz.

  Ekran görüntülerinde görebileceğiniz gibi, yeni dorseler birden sanayileri arasında değişecektir. Bunlar hayvancılık taşınması için tasarlanmış dorseler, rüzgar çiftliği parçaları taşıyan dorseler,Volvo Kamyon ve Scania kamyon fabrikalarından teslim alınan, Avrupa'da kendi bayilerine teslim edeceğiniz kamyon taşıyıcı dorseler ve yarı-römorklar dahil olacaktır.Hayvancılık dorseleri ve kamyon taşıyıcı dorseler tüm kullanıcılar için ücretsiz oyun güncellemesi İskandinavya DLC'sinin bir parçası olacaktır. Bu güncelleme, eklentisi güncellemenin serbest bırakılması ile senkronize edilecektir.

  Gıda, makine, inşaat, ADR yanı sıra genel temini için 80'den fazla yeni kargo çeşitli kategorilerde sunulacaktır.Tabi ki her kargo çekilmesi veya teslimi için mükemmel mantıklı yerlere sadece atanmıştır.Örnek olarak iki gruba ayrılan çiftlik olan bitki çiftliği ve hayvan çiftliği bulunacak.Elbette,her çiftlik tipi için farklı üretim ve alma ihtiyaçları olacaktır. Bu eğilim çekirdek oyun bir sürü geliştirme ve ayarlama yapılacaktır.

  Bize çıkış tarihi ile ilgili sorular her gün yağıyor.Biz resmi çıkış tarihi yakında duyuracağımızı umuyoruz.Biz hala test,gelişitirme ve düzenlemeler yaparak kendimizi beklediğimiz kalite ulaşılabilecek konumda olduğunu umuyoruz. Amacımız önümüzdeki iki ay içinde elinize İskandinavya DLC'sini koymaktır.

  Yayınlanmadan önce, biz büyük olasılıkla çekirdek oyun açık beta turu üzerinden gidecek.Beta'ya katılanlar için, bu yeni dorseler veya gün ışığı döngüsü sistemi sunulabilir.İskandinavya DLC’sinin çıkışı öncesinde sunulacak.


                                                                                                Orjinal Metin:

  Trailers and cargo are an essential part of the world of Euro Truck Simulator 2. For Scandinavia add-on release, we are going to add several new trailer models for players to pull, we are also expanding the list of cargoes with over 80 new options.

  As you can see on the screenshots, new trailers will range across multiple industries. These include wind farm parts, truck carrier rigs delivering trucks from Volvo Trucks and Scania factories to their respective dealers across Europe, and semi-trailers designed for transporting livestock. The new windmill set will be a part of Scandinavia DLC, while the livestock trailer and truck carriers should be a part of a new free game update for all users. This update will go out in sync with the release of the add-on.

  Over 80 new cargoes are spread through several categories including: food, machinery, construction, ADR as well as general supplies. Of course each cargo has been assigned only to locations where it makes perfect sense to haul from or deliver to. As an example we went as far as separating farms into two groups: plant farm and animal farm. Each farm type of course has different production output and receiving needs. This trend is kept across the entire expansion with a lot of tweaks in the core game.

  Questions about our planned release date are pouring at us every day. We hope to be able to announce official release date soon, we are still testing and fixing and improving, but we hope that the quality we expect of ourselves is within reach. Our goal is to put Scandinavia DLC in your hands within the next two months.

  Before the release, we will most likely also go through another open beta round with the core game. For those participating in the beta, this would mean being able to take a look at things like the new trailers or the new daylight cycle system ahead of the Scandinavia official release.  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]                                       :sm.net: Kalite tesadüf değildir... :sm.net:
   
 2. İMPaRaToR

  İMPaRaToR Onursal Kurucu
  Site Yetkilisi Kurucu

  Katılım:
  15 Eylül 2014
  Mesaj:
  3,281
  Alınan Beğeniler:
  5,952
  Ödül Puanları:
  985
  Gelişmeler muhteşem ancak birde şu çıkış tarihini söyleseler öldük beklemekten malesefki... Dorseleri gördükten sonra sabırsızlığım dahada arttı. Çeviri ve paylaşım için teşekkürler abi.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş