yandex metrica
Duyuruyu Kapat
announcement icon
Türkiyenin Lider Simülasyon Merkezi Forumuna Hoşgeldiniz!

Değerli kullanıcımız; eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, öncelikle Forum Kuralları'nı okumanızı rica ediyoruz. Forumumuzda özgürce bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen ÜYE olunuz. Üye olmayanlar forumumuzun birçok imkanından yararlanamazlar.
Eğer zaten üyelik hesabınız bulunuyor ise, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, GİRİŞ yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

SPINTIRES HABER Önemli Toplantıdan İlk Haber

'Spin Tires Güncel Oyun Haberleri Bölümü' forumunda zuhida96 tarafından 10 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. zuhida96

  zuhida96 Kurucu
  Site Yetkilisi Kurucu

  Katılım:
  29 Kasım 2014
  Mesaj:
  4,279
  Alınan Beğeniler:
  2,531
  Ödül Puanları:
  675
  Spin Tires ekibinin yaptığı önemli toplantıdan ilk haberler gelmeye başladı! Oldukçe güzel haberler ve önemli gelişmeler bizleri bekliyor. Şimdi bunla ilgili haberin çevirisine bir göz atalım.

  [​IMG]
                                                                                     

  Türkçe Çeviri:

  Geçen hafta sonu Oovee Games ve Pavel SpinTires için Kıbrıs’ta buluşarak bir toplantı yaptık. Büyük ölçüde geliştirme süreçlerini artıracak ve kısa bir süre içinde kaliteli bir ekib ile çalışıp yeni işlere imza atmak için karar aldık.

  Mayıs ayında yine bir toplantı yapıp, hepimiz daha sık bir araya gelerek yeni güncellemeler,hata düzeltmeleri ve yeni özellikler için çalışma sözü verdik.

  Biz Spintires ve Oovee bölümü için geliştirme ekibini genişletiyoruz. Bu, daha hızlı bir Spintires için çalışarak, müşterilerimize destek ve hizmette daha iyi gelişmeler yapmak için olacaktır.

  Biz her ayrıntıyı yeniden gözden geçirerek özel yazılım ve eğitimli test kullanarak etkili bir QA sistemi uygulamayı planlıyoruz.Bunun avantajları çoğunlukla acil düzeltmeler hariç aylık geliştirmeler oluşturacaktır.Zaman dilimlerini ayarlayarak gelişmiş ve verimli bir çalışma ile birlikte daha iyi inşa kalitesi oluşacaktır.

  Profesyonel bir sistemle oyunun hataları tespit edilerek bunların üzeride titizlikle çalışılacak.Güncellemelerde kaybolan kayıtlar çok sıkıcı bir durum olduğu için Pavel bunun önceliğini taşıyor ve çözülmesini istiyor.

  Biz artık mod desteği sözünü verdik.Pavel ile bu mod desteği ile ilgili görüştük ve oyunun şuanki kalitesiyle buna ihtiyacımız olmadığına karar verdik. Bu nedenle doğru uygulanması için bir ay geri iteledik.Mod yükleme desteği örneklendirisek, oyunda modlar
  Steam Workshop ve non-Steam mods yeteneği ile çalışması planlaması araştırılıyor.Sonuçta düzgün çalışır ve tüm sabrınızla sizi
  ödüllendirecek bir sistem olacak.Bu konular hakkında daha fazla bilgi yayınlayacak.

  Biz bazı temel planlar ile ayrıntılı olarak Spintires 2' yi tartıştık.Bu planlar formüle edilerek sonraki toplantı için hazırlık yapıldı, önümüzdeki birkaç hafta içindede üzerindeki çalışmalar genişletilmiş olacaktır.Bir sonraki toplantının gereken evraklar ile daha
  üretken olacağından eminiz.


  English (İngilizce):

  As some of you are aware last weekend we had a few days of meetings between Oovee and Pavel in Cyprus. We also had the privilege to meet someone we expect to join the dev team shortly, which will greatly improve our development processes.

  Here is a summary of what was talked about, some will be worked on more before our next meeting in May and we will update you all again then.

  It was agreed that we all meet more often, next meeting already arranged - May.

  In future updates bug fixes will take priority over new features.

  We are expanding the team we have both for the Oovee division of Spintires and for the development team. This will allow faster, better development of Spintires, our support and service to our customers.

  We are reviewing and planning to implement an effective QA system using specialized software and trained testers. The advantages to this includes better build quality, along with an improved and efficient schedule with set time frames to process all builds which will mainly be monthly except for urgent fixes.

  Game saves is being looked at with a view to implement a proper system, so at the very least updates don't break your history. With explaining from a gamers point of view, Pavel understands that this hold some priority.

  We promised mod support by now. After a long talk, Pavel felt that what we could release now would not be what you guys really want or need - nor would it's quality be up to standard. Therefore we are pushing it back by a month to allow for correct implementation and to work out some of the other kinks, for example: researching and investigating the ability to link Steam Workshop and non-Steam mods in game. The outcome will be a system that works properly and will reward you for all your patience. We will release more information on exactly what this will be and what you can do with it in the next week or 2 As well as some screenshots

  We have discussed Spintires 2 in detail, with the foundations of a basic plan. This plan will be formulated and expanded upon over the next few weeks, in preparation for our next meeting. The next meeting should be just as productive, with more to be done and a lot of paperwork to be prepared between now and then.


  Çeviri ve düzenleme tamamen Simülasyon Merkezi tarafından yapılmış olup başka kaynaklarda kullanılması kesinlikle yasaktır.

  :sm.net: KALİTELİ PAYLAŞIM BİZİM İŞİMİZ. :sm.net:
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş