TRUCKERSMP HABER Otomatik Güncelleyici Yayınlandı!

İMPaRaToR

Kurucu
Site Yetkilisi
Kurucu
Katılım
15 Eylül 2014
Mesajlar
3,265
Beğeniler
6,326
Puanlar
985
#1
Merhaba arkadaşlar, ATSMP ve ETS2MP geliştiricisi TruckersMP Ekibi tarafından Otomatik Güncelleyici Yayınlandı! TruckersMP Otomatik Güncelleyici ile gelen yenilikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Türkçe Çevirimize göz atınız.


Güncel TruckersMP Sürümü: 0.2.1.3.6 Alpha / Launcher 1.0.0.1
Desteklenen American Truck Simulator Sürümü:
1.5.1.3 (64bit)
Desteklenen Euro Truck Simulator 2 Sürümü:
1.26.2.2 (64bit)

Türkçe Çeviri:

Merhaba!

Gizli projelerimizden birini ortaya çıkarmanın zamanı geldi.. Otomatik Güncelleyici'nin ilk sürümünü sizlerle tanıştırmak istiyoruz!

Bu yeni sistemle, bir güncelleme yayınladığımız zaman, her zamanki gibi yeni istemciyi indirmek için sitemize gitmek zorunda kalmayacaksınız! Heyecanlandırıcı Olmalı! Daha fazla neler var?; Uygulama, dosyaların ne zaman değiştiğini bilebilecek kadar akıllıdır, yani dosyaları tekrar tekrar indirmenize gerek kalmayacak, bant genişliği tasarrufu ve daha hızlı kurulum süreleri sağlayacaksınız.

Lütfen masaüstünüzden eski kısayolları silmeyi unutmayın, ATS ve ETS2 Multiplayer oynamak için yeni tek "TruckersMP" uygulaması kısayolunu kullanın.


English (İngilizce):

Hello!

It's time to reveal one of our secret projects.. We would like you to meet our first version of our auto patcher!

With this new system, when we release an update you will not have to go to our site every time to download the new client! Exciting! What's more, the launcher is smart enough to know when files have not changed so you will not need to re-download files again and again, saving bandwidth and giving you quicker install times.

Please remember to remove your old shortcuts on your desktop and use the singular new "TruckersMP" shortcut to play both ATS and ETS2 Multiplayer via the launcher


Kurulum ve indirme hakkında ayrıntılı bilgi İçin Aşağıdaki Görselleri İnceleyebilirsiniz:
Not: İndirebilmek ve Oynayabilmek için Euro Truck Simulator 2 yada American Truck Simulator oyununun orjinal Steam versiyonuna sahip olmanız ve 2 saat oyun sürenizin olması gerekmektedir.

LİNK:

TruckersMP Otomatik Güncelleyici 1.0.0.1 İndir


Linkleri görebilmek için; Giriş yap yada kayıt ol.


Hatırlatma: Çeviri tamamen Simülasyon Merkezi tarafından yapılmış olup asla izinsiz başka bir kaynakta kullanılamaz.

:sm.net: KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR :sm.net:
 
Son düzenleme: